Kristīnei Stakenai pēc kāzām grūtības pieņemt savu jauno uzvārdu

Jaunā gada iesākumā par iestūrēšanu laulības ostā pavēstīja TV3 raidījuma “900 sekundes” moderatore Kristīne Komarovska. Pēc kāzām viņa pieņēma vīra uzvārdu, kļūstot par Kristīni Stakenu, bet, kā nu intervijā Laurai Saulītei “YouTube” kanālā “Generation Famous” atzīstas Kristīne, ar jaunā uzvārda pieņemšanu neklājas viegli.

23. janvārī 11:05

Nereti sabiedrībā pazīstamas sievietes pēc kāzām izvēlas savu uzvārdu nemainīt. Ir arī tendence, īpaši Holivudā, oficiāli pāriet vīra uzvārdā, bet publiski saglabāt pirmslaulības uzvārdu. Intervijā Laurai Saulītei Kristīne atzīstas, ka meitas uzvārds viņai ir sāpīgs temats.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jautājumu par pirmslaulības uzvārda saglabāšanu Kristīnei bija uzdevuši daudzi. Savukārt dzīvesbiedrs uzvārda maiņas jautājumā Kristīnei deva brīvu vaļu – darīt, kā viņa pati vēlas.

Kristīne stāsta – kad saņēma pasi ar jauno uzvārdu un to ieraudzīja arī raidījuma “900 sekundes” titros, viņā kaut kas apgriezās un viņa atskārta – nezina, kas ir tas cilvēks. “Man ar to ir problēma,” atzīstas Kristīne un prāto, ka varbūt ar laiku pie sava jaunā uzvārda pieradīs.

Vīrs pat ierosinājis uzvārdu mainīt atpakaļ. “Es nezināju, ka manā ķermenī būs tāda pretreakcija. Man tagad ir skaists uzvārds, bet katru reizi, kad kāds pasaka “Kristīne Stakena”, man bišķīt… kas ir tas, un es nezinu, kas tas ir,” stāsta Kristīne.

Viņa neslēpj, ka saistībā ar uzvārda maiņu vēlējās noskaidrot, ko par to vēsta numeroloģija. “Uzrakstu “Kristīne Komarovska”, aprakstā atklājas jauda, nauda, bauda – rokenrols, dzīve. “Kristīne Komarovska-Stakena” izklausās, manuprāt, šausmīgi. Ja nevajag divus uzvārdus salikt kopā, tad tie ir šie. Mazāk jaudas, mazāk naudas, mazāk baudas. “Kristīne Stakena” – pilnīgi cits kosmoss. Es domāju – okei, kas tur nāks ārā?!” stāsta Kristīne.

21. janvārī apritēja mēnesis, kopš Kristīnei ir sievas statusā un ar jaunu uzvārdu. “Dodiet man laiku pierast!”

Kristīne vienlaikus spriež, ka pēc kāzām pieņemt vīra uzvārdu sievietei ir veids, kā pret mīļoto cilvēku izrādīt mīlestību un cieņu: “Tā ir jaunas ģimenes veidošana, aiziešana vīra paspārnē, uzticēšanās. Un mēs vairs tā nevaram strīdēties. Viņš ir mans vīrs, tagad viņš ir kaut kas augstāks, un es esmu viņa sieva, es vairs neesmu nekāda draudzenīte.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mums ir viens uzvārds, un tā ir mūsu kopējā jauda. Manuprāt, tas ir tas, kas tur dzimst, un es vēl kā cālēns šķiļos sievas lomā un plēšos ar dullo Kristīni. Es ceru, ka jaunais uzvārds man vairāk dos mieru, maigumu, sazemēšanos. Ir lielas cerības.”

Jau ziņojām, ka par kāzām Kristīne pavēstīja ar sociālo tīklu starpniecību. Viņa atklāja, ka kāzas notikušas pērnā gada izskaņā – 21. decembrī, tieši ziemas saulgriežos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm