tv3.lv

Latvijas lielāko krūšu īpašniece Vailda atklāj savas iecienītās dzimtenes pilsētas un apskates objektus

Latvijas lielāko krūšu īpašniecei Viktorijai Vaildai vasara sākas ar ciemošanos dzimtenē un iemīļoto vietu apskatīšanu. Modele iesaka vasarā nesēdēt mājās, bet apceļot Latviju. Skaistule nosauc savas iemīļotās pilsētas, apskates objektus, ko aplūkojot, varbūt, izdosies satikt arī pašu Viktoriju.

8. jūnijā 9:52

Sarunā ar portālu “tv3.lv” Viktorija saka, ka vislabāk Latvijā viņai patīk Tērvetes dabas parks un tā apkārtne, bet lielāko mieru sniedz Naudītes pagasts, kurā atrodas viņas lauku māja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No pilsētām priekšroku viņa dod dzimtajai Kuldīgai, Ventspilij, Rīgai, Cēsīm un arī Aucei. Modele uzskata, ka skaistums nav atkarīgs no pilsētas lieluma, bet gan auras, kas apņem apdzīvoto vietu.

“Manā dzimtajā Kuldīgā ir ļoti skaisti. Tur tagad ir jauks parks, kur pastaigāt. Ventas rumba, Ventas tilts, šajās vietās saulrieti ir ļoti romantiski,” tā Viktorija.

Vēl Kurzemes pusē skaistule iesaka apskatīt Jūrkalni un Kolkas ragu.

Viesojoties galvaspilsētā, modele iecienījusi apmeklēt arī Carnikavu, viņu sajūsmina priedes pie jūras. Patīk arī Veczemju klintis, kas izceļas ar savu varenumu.

“Neviens mans brauciens uz dzimteni nevar notikt bez dažādu piļu un muižu apmeklējuma. Esmu iecienījusi Rundāles pili, Jaunpils pili un Abgunstes muižu,” nosaka Vailda.

Viktorija priecājas, ka par spīti tam, ka viņas mīļotais Saimons ir uzaudzis Milānā arī viņam patīk, viesojoties Latvijā, baudīt dabu. Tā kā Milāna ir liela pilsēta, tad Saimonam arī Rīga šķiet kā mežs un mīļotās dzimtenē viņš vienkārši bauda mieru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man šķiet, ka Latvijā ir vairāk dabas. Vairāk jūtams kontrasts ar dabu, ir lielāks klusums. Varu relaksēties, baudīt putnu dziesmas, arī gaiss dzimtenē ir mitrāks, un sajūta, ka dienas garākas,” smaida Viktorija.

Par sevi skaistule saka, ka viņa ir uzaugusi laukos, kādreiz dzīvojusi mazliet ārpus Kuldīgas, tāpēc esība dabā viņai ir būtiska.

“Cilvēki ir aizmirsuši par dabas baudīšanu, tagad to bauda, skatoties TV, izmantojot telefonus, bet prieku sniedz pārēšanās un alkohols,” skarba ir Viktorija.

Vai arī tavos vasaras plānos ir apbraukāt Latvijas skaistākās vietas?

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm