tv3.lv

Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija Vailda ieradusies dzimtenē un demonstrē jauniegūtās formas

Kā jau katru vasaru, arī šogad, Latvijā ieradusies seksīgā modele, par Latvijas lielāko krūšu īpašnieci dēvētā skaistule Viktorija Vailda. Viktorija plāno atpūsties, baudīt dzimtenes dabu un uzņemt faniem kārdinošus video.

22. maijā 16:44

Sarunā ar portālu tv3.lv Viktorija atklāj, ka dievina pavasari un Latvijas dabu – viss zied, ir silti. Tieši daba ir iemesls, kāpēc viņa kopā ar mīļoto Saimonu katru pavasari pavada Latvijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Rapši mums zied pie mājas, nespēju atturēties un nofilmēju faniem video, lai priecājas par mani un apbrīno Latvijas dabu. Daudzi tā iepazīst mūsu skaisto zemi,” smejas Viktorija, baudot laisku atpūtu Naudītes pagastā.

Latvijā skaistule plāno sportot, sauļoties, braukt ar velosipēdu, tērpusies bikini, un ar auto apbraukāt skaistākās vietas, meklējot iedvesmu jaunām biznesa idejām, kas saistītas ar mākslu un interjeru.

“Joprojām esmu attiecībās ar Saimonu, gribējām apprecēties, bet pandēmija, pulcēšanās ierobežojumi izjauca plānus, jo vēlējāmies lielas svinības. Plāni pajuka un nu ir pieklusuši,” neslēpj Viktorija.

Nosvinot 2022. gada iestāšanos, Viktorija kopā ar mīļoto izlēma par labu diētai, lai iegūtu labākās sevis versijas. Saimonam jau izdevies zaudēt 17 kilogramus liekā svara, bet Viktorija uzlabojusi savu ķermeni, zaudējot 10 kilogramus.

“Kovida ietekmē kļuvām mazāk aktīvi un klāt nāca liekie kilogrami. Izvēlējāmies diētu, kurā var daudz ēst – dārzeņus, augļus, zaļos salātus apvienojumā ar zivi un vistu. Sarkano gaļu un desas vairāk neēdam,” smejas Viktorija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pāris atteikušies arī no saldumiem, saldinātiem dzērieniem, izvēloties cepumus bez cukura, ievārījumu bez cukura, diētiskus produktus ar daudz šķiedrvielām. Reizēm atļaujoties apēst melno šokolādi. No dzērieniem priekšroka tiek dota proteīna kokteiļiem.

“Sākumā ir grūti iesākt diētu, bet pēc laika pierod ēst veselīgi, un, kad redz, cik citi nomocījušies ar resnumu, veselības problēmām, rodas motivācija. Tagad gribas tikai ko svaigu – salātus, augļus. Parasti visi domā, ka diētas ir grūtas, ka nevar neko ēst, bet tā nav, vienkārši vajag ēst veselīgi. Pēc tam pierod pie tā un veikalā roka sniedzas tikai pēc veselīgiem produktiem,” tā Viktorija.

Modele uzsver, ka diēta sākas veikalā ar pārtikas izvēli, ja mājās būs neveselīga pārtika, tā arī tiks gatavota, ja būs tikai veselīgi produkti, to būsi spiests arī ēst.

“No rīta grēkoju ar svaigu kruasānu, kurā kā pildījums ir ievārījums bez cukura un baudu arī kafiju,” neslēpj Viktorija.

Vailda ir droša, ka ikviens var notievēt, galvenais atrast piemērotu diētu, kas ļauj justies labi arī tievēšanas laikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu