Lielo krūšu īpašniece Viktorija Vailda: Vīrieši dabisko skaistumu novērtē arvien mazāk

9. martā 11:04

Par latviešu Bārbiju dēvētā ārzemēs dzīvojošā modele Viktorija Vailda savā izskatā ieguldījusi desmitiem tūkstošu eiro un ar efektīgo rezultātu lielu popularitāti iemantojusi platformā “Instagram”, kur viņai ir vairāk nekā 200 tūkstoši sekotāju. TV3 sarunu šovā “Zilonis studijā” Viktorija atklāj motivāciju, kādēļ savu ārieni mainījusi līdz nepazīšanai.

“Es biju vienkārša meitene – tieva, bez formām, un tad es iepazinos ar savu tagadējo draugu un viņš kā moderns vīrietis zināja risinājumu, kā padarīt mani pievilcīgāku.

Viņam ir augsti standarti. Viņš sūdzējās, ka visas iepriekšējās draudzenes nebija pietiekami seksīgas, un jautāja man, vai es negribu sevi mazliet uzskaistināt. Es teicu, ka jā, kāpēc gan ne, ja jau viņš par to maksā. Patiesībā es arī to gribēju. Palielināju krūtis, lūpas, un tam sekoja arī citas skaistuma procedūras.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pārsvarā visi nožēlo to, ko nav izdarījuši, kas būs pēc tam, bet tas jau ir tagad. Man vairs nav 20. Visi novecojam. Plastiskās operācijas paildzina laiku, kad ilgāk varam būtu jauni. Man tagad varētu būt 48 gadi, un jūs nemaz to nepamanītu.

Es domāju, ka viss virzīsies šajā virzienā uz plastisko skaistumu un dabiskais skaistums diemžēl ir apdraudēts, jo vīrieši to novērtē arvien mazāk,” stāsta Viktorija Vailda.

Modelei oponē plastikas ķirurgs Jānis Zaržeckis. “Dabiskais skaistums ne mazākā mērā nav apdraudēts. Daba ir radījusi sievieti, un tas ir neapstrīdams. Mēs, tie, kuri ir plastikas ķirurgi, dabiskajam skaistumam varam tikai pienest ūdeni. Sievietes tāpat ir brīnišķīgas, un mūsu lielākais uzdevums ir to nesabojāt,” sarunu šovā “Zilonis studijā” saka Zaržeckis.

Pilno raidījumu par plastiskās ķirurģijas veiksmes stāstiem un riskiem var noskatīties šeit.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja arī tev ir pieredze vai pārdomas par sarunu šovā runāto, aicinām dalīties ar savu viedokli šā raksta komentāros. Raidījuma mērķis ir vairot toleranci un izpratni sabiedrībā.

“tv3.lv” aicina būt iecietīgiem un empātiskiem kā reālajā, tā digitālajā vidē, rakstot komentārus. Atgādinām, ka arī komentāros pausto viedokli un tā rakstītājus regulē normatīvie akti.

Sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 17 skaties kanālā TV3 un pēc tam arī portālā “tv3.lv” un platformā “TV3Play”, kur pieejams arī viss raidījuma arhīvs.

Sarunu šovā “Zilonis studijā” Agnese Drunka un Oskars Lepers aicina dažādu jomu pārstāvjus, lai diskutētu par ērtiem un ne tik ērtiem tematiem, par kuriem reizēm vairāmies runāt publiski.

Piesaki savu “ziloni” – tēmu, par kuru vēlētos dzirdēt kādā no 2.sezonas raidījumiem!


  Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

  Ziņo par kļūdu rakstā

  Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

  Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm