tv3.lv

Liene Greifāne: Vienmēr esmu mīlējusi savu zemi, nevienam no jums man to neatņemt

Dziedātāja, režisore Liene Greifāne jau vairākus gadus mitinās Krievijā, kur veido karjeru un audzina jaunāko dēlu Kristoferu. Trīs gadus mūziķe nebija viesojusies Latvijā, nu viņa ieradusies, lai satiktu savus mīļos un sociālo tīklu komentāros saskaras ar negācijām.

10. jūnijā 12:12

Ar “Tik Tok” palīdzību Liene saka, ka lielākajai daļai nekad nebūs labi, neviens nebūs pietiekami labs. Mūziķe iesaka ieskaitīties spogulī un pajautāt, vai es pats esmu labāks par tiem, kurus “nolieku”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Es vienmēr esmu mīlējusi savu zemi, nevienam no jums man to neatņemt. Novēlu katram vairāk mīlestības, pozitīvu domu, sauli sirdī. Dzīvojiet savu dzīvi pilnvērtīgi, neļaujiet citiem noteikt ko un kā jums darīt. Katrs no jums ir pelnījis būt laimīgs, arī es,” tā Greifāne.

Dziedātāja sveicina visus Latvijā dzīvojošos un paziņo, ka šoreiz nav plānotas uzstāšanās, sakot, kurš gan gribēs dzirdēt Krievijā dzīvojošu personu?

Greifāne iesaistās diskusijā ar atbalstītājiem, nekautrējoties sevi aizstāvēt.

Laikā Latvijā Liene no intervijām atsakās, jo vēlas veltīt pēc iespējas vairāk mirkļu ģimenes un tuvāko draugu satikšanai. Par Lienes ilgo ceļu no Sočiem uz Rīgu lasi ŠEIT!

@lienegreifane Lost on you. Lielai daļai no jums nekad nekas nebūs labi, neviens nebūs pietiekami labs, jūs tikai neaizmirstat kādreiz paskatīties spogulī un pajautāt vai es pats esmu labāks par toem, kurus nolieku. Es vienmēr esmu mīlējusi savu zemi, nevienam no jums man to neatņemt. Novēlu katram vairāk mīlestības, pozitīvu domu, saules sirdī. Dzīvojiet savu dzīvi pilnvērtīgi, neļaujiet citiem noteikt ko un kā jums darīt. Katrs no jums ir pelnījis būt laimīgs, arī es. Sveicieni visiem #latvija #esipozitīvs ♬ оригинальный звук – Лиене

Krievijas armija 24. februāra rītā iebruka neatkarīgās Ukrainas teritorijā. Ukrainas bruņotie spēki un iedzīvotāji sīvi pretojas okupantiem. Eiropas Savienības valstis, Lielbritānija, Šveice, ASV, Kanāda, Austrālija un daudzas citas valstis Krievijai ir piemērojušas ekonomiskās sankcijas, kā arī paudušas atbalstu Ukrainai, piegādājot visa veida palīdzību. Tāpat nosodījumu saņēmuši arī Krievijas kultūras un sporta darboņi, kas nav izteikuši skaidru nostāju pret Krievijas rīcību vai atklāti atbalsta valsts varas pozīciju. Jaunākās ziņas par karu Ukrainā lasi šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm