tv3.lv

Marija Naumova: Man nav šaubu, kurā pusē Ukrainas kara jautājumā es stāvu

Dziedātāja Marija Naumova pagājušajā nedēļā tv3.lv portālā intervijā ”Marija Naumova: Karš sākas katra cilvēka sirdī” mums stāstīja par savu attieksmi pret Krievijas iebrukumu Ukrainā. Fragments no intervijas tika pārpublicēts sociālajā tīklā Twitter un, neizlasot visu interviju, tika pārprasts. Viņa negrasās iesaistīties informācijas karā, bet uzņem bēgļus savās mājās un aicina visus līdzcilvēkus palīdzēt Ukrainai.

Marija publiskoja video vēstījumu, kurā stāsta par savas ģimenes pieliktajām pūlēm, palīdzot karā cietušajiem.

”Man nav šaubu, kurā pusē Ukrainas kara jautājumā es stāvu – es nosodu Krievijas agresiju un uzsākto karu Ukrainā. Karš Ukrainā ir noziegums pret cilvēci un tajā tiek izmantoti visi instrumenti: no nāvējošiem ieročiem, kuri kropļo un iznīcina cilvēkus līdz informatīva kara instrumentiem, kuri izrauj vārdus no konteksta un interpretē izteikumus, cīnoties par cilvēku prātiem. Paziņojumu sniedzu tāpēc, ka nevēlos būt iesaistīta informatīvajā karā un vēlos visu savu spēku un enerģiju veltīt palīdzībai Ukrainai un tas iedzīvotājiem, kā to ar vīru un domubiedriem darām no pirmajām kara dienām. Mēs to darām līdzcietības, cilvēcības, demokrātisku vērtību vārdā un arī tādēļ, ka viņu vietā varējām būt mēs,” saka Marija.

No kara pirmajām dienām Marijas Naumovas ģimene iesaistījusies Ukrainas kara cietušo transportēšanā uz Eiropu. Šobrīd no kara šausmām ar Marijas, viņas ģimenes un domubiedru atbalstu no karadarbības zonas izvesti vairāk nekā astoņi tūkstoši cilvēku. Atbalsts ukraiņiem turpinās, šobrīd ievainotajiem cilvēkiem tiek meklēta un sniegta medicīniskā aprūpe Eiropā. Marija aicina iesaistīties un palīdzēt katru savu iespēju robežās.

Sociālajā tīklā Twitter Krists Šukevičs, kas bija publicējis negatīvu komentāru par mākslinieces izteikumiem intervijā, atvainojies, skaidrojot, ka nebija lasījis interviju pilnā garumā. Tomēr vairāki “dzeltenie” mediji, izmantojot selektīvi atlasītus komentārus pie viņa pirmā ieraksta, bija pat pamanījušies izveidot publikācijas, ka cilvēki nosoda Marijas attieksmi.

Pilno interviju ar Mariju var izlasīt Marija Naumova: Karš sākas katra cilvēka sirdī

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm