"Meitas nekad nestrādās par manikīrēm." Deimone neslēpj negācijas, ko viņā rada Olgas Kambalas izteiksmes līdzekļi

Daudzi joprojām atceras sportista Kaspara Kambalas sievas Olgas, kura viņa Dobeli nosauca par čuhņu, izteikumu. Savs viedoklis par sievietes pateikto ir teju katram, arī skandalozā skropstiņu meistare Kristīne Deimone neklusē, kaut gan parasti izvairās komentēt dažādas negācijas, bet visas peripetijas ap Olgu un čuhņu nav atstājušas viņu vienaldzīgu.

2022. gada 27. novembrī 12:16

Ar sociālo tīklu palīdzību Kristīne paziņo, ka mobings ir primitīvu cilvēku sērga, kam arī viņa izgājusi cauri, īpaši tas izpaudies laikā, kad viņa bijusi grūtniecības astotajā mēnesī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par pārdzīvoto viņai atgādina mīļotais vīrietis Jānis, reizēs, kad viņa vēlas kādu pažēlot, uzsverot, lai nejaucas citu darīšanās.

Kristīne dzīvo pēc karmas likuma – nedari citam, ja nevēlies saņemt atpakaļ.

Vērojot Olgu, dažādās pārraidēs, Kristīnē paliek negācijas no izteiksmes līdzekļiem, kurus izmanto slavenības sieva.

“Viņa saka – “manas meitas nekad nestrādās par manikīrēm”, – publiski pazemojot manikīra speciālista profesiju, “viņas meitas būšot modeles” – protams pagūlties apakšā ir vieglāk, nekā strādāt cienījamu profesiju, kā manikīra speciālists, kur labs meistars nopelna vairāk nekā labs jurists,” tā Kristīne Deimone.

Kristīni neapmierina arī Olgas meitas teiktais – jums nav paveicies, ja jums nav tāda māte kā man. Skropstiņu meistare piebilst, ka viņai ir ļoti paveicies, jo nav tāda māte, par kuru būtu jākaunas. Deimone uzsver, ka katram sava māte ir pats īpašākais cilvēks dzīvē, bet teikt, ka kādam nav paveicies, ir pelnījis tikai viena vārda apzīmējumu – kauns!

“Un šī viņas frāze “visi saņems pēc nopelniem” – taisnība, viņa saņem pēc nopelniem! Ja jautāsiet par žargonu “čuhņa” – arī es uzskatu, šī vārda definīciju kā – dziļa bedre, kaut kur braucot un braucot, bet nu ne jau Dobele. Es vienmēr esmu atzinusi “vārda brīvību”, bet nu šoreiz šī persona, kā vienmēr nepadomāja, kur atrodas un kādus izteiksmes līdzekļus var izmantot ,” prāto Deimone.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm