tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: Didrihsone kļūst par māti, ekskluzīvās Jūlijas hits, čaklīte no Gulbenes

Par nedēļas lielo notikumu pašmāju šovbiznesā kļuvušas influenceres Elīnas Didrihsones dzemdības, taču netrūka arī citu ievērojamu notikumu. Nedēļas izskaņā “tv3.lv” piedāvā atskatīties uz pēdējo septiņu dienu aizraujošākajiem izklaides notikumiem.

17. jūlijā 10:01

Nedēļas sākumā nācija, aizturējusi elpu, sekoja līdzi lielajam notikumam uzņēmējas un influenceres Elīnas Didrihsones dzīvē, pasaulē laižot pirmdzimto dēlu. Elīna parūpējās, lai fani par visu dzemdību laikā būtu informēti un aktuālāko informāciju izplatīja sociālajos tīklos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Divas dienas pēc dzemdībām Elīna stāstīja, kā izdevies aprast ar jaunajiem pienākumiem. Savukārt viņas vīrs Nauris, kurš bija klāt bērniņa dzimšanas brīdī, arī citus vīriešus rosināja atbalstīt savas mīļotās, dzemdībās esot līdzās.

TV3 šovā “Kaislību vasara” pēc satraucošās pirmās izbalsošanas, kurā dalībnieki lēma, ka romantiskā spēle jāpamet Ramonai un Edžum, notikumi Toskānas villā uzņēma apgriezienus – šovam pievienojās jauna dalībniece Paula. Jaunpienācējas dēļ Kristaps pameta Sanitu, bet vēlāk viņa sarīkoja publisku scēnu.

Šovbiznesa draugus aizrāvis arī kāds stāsts no “Lauku sētas” atlases, proti, par vietu iemīļotajā realitātes šovā cīņā metusies arī Agnese no Gulbenes. Lai arī bērnībā zaudējusi patiku pret ravēšanu, viņa uzskata – ja vajag, tad ir jādara. Turklāt sava pārliekā darba tikuma dēļ sieviete pat iemantojusi nelabvēļus.

Ar jaunu hitu pie faniem devusies Jūlija Leviona, kuru kā seksīgu dziedātāju Latvija iepazina TV šovā “X Faktors”. Plašākas sabiedrības novērtējumam viņa nodeva dziesmu ar zīmīgu nosaukumu “Я cегодня звезда” (“Es šodien esmu zvaigzne”).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc vairāku mēnešu prombūtnes ASV populārā dziedātāja Laima Vaikule atgriezusies Latvijā. Māksliniece ir spēka un iedvesmas pilna un komentēja izskanējušās runas par savu veselības stāvokli.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm