tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: Grēviņu šķiršanās, Didrihsones dzemdību izmaksas, kaislību šova drāmas

Pašmāju šovbiznesā nedēļa izvērtusies raiba, un portāls “tv3.lv” piedāvā atskatīties uz spilgtākajiem notikumiem televīzijas ekrānos un sabiedrībā populāru ļaužu dzīvēs.

24. jūlijā 10:10

Par lielāko drāmu un pārsteigumiem TV šovā “Kaislību vasara” šajā nedēļā parūpējās Mārtiņš un Estere. Vispirms, uzsākot dzīvot kopā, Esteri samulsināja kāds atradums Mārtiņa personīgajās mantās. Pirmā nakts, ko pāri pavadīja kopā, Esterei aizritēja vienatnē. Visbeidzot pāris izšķīrās, un Estere piekrita mīlas sacensību turpināt kopā ar Marko, kurš šķīrās no savas līdzšinējās partneres šovā Līgas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr par garlaicību nevarēja sūdzēties arī Edgars un Sanita, kuri kā pāris šovu tomēr vairs neturpina, jo Edgaram iepatikusies jaunā dalībniece Lolita, kādēļ Sanita sarīkoja kārtējo scēnu un Edgars viņu pasūtīja trīs mājas tālāk.

Visbeidzot romantiskajā Toskānas villā ieradās jauns dalībnieks Ralfs, bet drīz vien sekoja otrā izbalsošana, pēc kuras mājās devās Mārtiņš un otra jaunā dalībniece Signe.

Šķiršanās piedzīvota arī reālajā dzīvē – pēc deviņiem laulībā pavadītiem gadiem katrs savu ceļu lēmuši iet dīdžejs un pasākumu vadītājs Toms Grēviņš un influencere Laura Grēviņa.

Ventspils slimnīcā 12. jūlijā pasaulē nāca influenceres un apģērbu veikala “Butterfly” saimnieces Elīnas Didrihsones dēls. Šonedēļ jaunā māmiņa atklāja, cik ģimene samaksājusi par dzemdībām.

Pēcāk Elīna plašākai sabiedrībai atrādīja, kādu īpašu dāvanu saņēmusi no vīra Naura pateicībā par dēla laišanu pasaulē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Priecīgus jaunumus šonedēļ izziņoja par dekorēšanas feju dēvētā Baiba Prindule-Rence – viņa kļuvusi par māmiņu pirmajai atvasītei.

Augustā ar devīto sezonu pie skatītājiem atgriezīsies populārais realitātes šovs “Lauku sēta”, un izmēģināt spēkus spēlē vēlreiz nolēmis Ingars Babčuks, kurš šovā startēja pirms četriem gadiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm