Nedēļa šovbiznesā: simpātijas “Lauku sētā", Dembovskas iespaidīgais uznāciens saimnieku šovā, Kubasovas vilšanās randiņā

Aizejošajā nedēļā naski apspriestu notikumu netrūka, un “tv3.lv – Izklaide” ierasti piedāvā atskatīties uz dažiem no karstākajiem tematiem populāru ļaužu dzīvēs un televīzijas ekrānos.

17. septembrī 10:00

Nedēļa iesākumā pie kanāla TV3 skatītājiem devās populārais iepazīšanās šovs “Saimnieks meklē sievu”, un šīs nedēļas sērijā saimnieki beidzot ar savām potenciālajām līgaviņām satikās vaigu vaigā un sērijas noslēgumā paziņoja, kuras dāmas vedīs sev līdzi. Par vienu no sērijas spilgtākajām epizodēm parūpējās skandālistes slavu guvusī rīdziniece Aija Dembovska.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iemīļotajā realitātes šovā “Lauku sētā” gaisā virmo ne tikai pirmās intrigas, bet arī pirmās simpātijas. Dalībnieki bija sākuši klačoties, ka Agnesei iepaticies “Lauku sētas” smukulītis Matīss. Gulbeniete neslēpa – Matīss patiesi iekritis viņas sirsniņā.

Pie skatītājiem devies arī Go3 šovs “Randiņš ar Kubasovu”, kurā kurā astoņi brīvi vīrieši sacenšas par skaistumkaralienes, modeles Diānas Kubasovas sirdi. Bija pienācis laiks doties pirmajā randiņa, taču tas Diānai sagādāja vilšanos un sarūgtinājumu.

Go3 šova “Saimniece meklē vīru” galvenajai varonei Ligitai no Neretas pēc pirmās satikšanās zaļumballē visvairāk iepaticies par viņu 12 gadus jaunākais dobelnieks Toms. Satiekoties atkal vietā, kur mūzika un dejas kūsā, šarmantā Ligita atklāja, kāds ir Toma mīnuss.

Aktrise Zane Jančevska, kura pirms diviem gadiem zaudēja darbu Latvijas Nacionālajā teātrī, jo atteicās vakcinēties pret Covid-19, turpmāk spēlēs Dailes teātrī. Tur viņa spēlēs lomu, kas bija paredzēta Rēzijai Kalniņai.

Nelāgas ziņas par bijušo vīru šonedēļ gaismā cēla influencere un uzņēmēja Katrīne Vasiļevska – viņa paziņoja, ka bijušais laulātais draugs Kaspars Saulietis līdz šim vairījies no uzturlīdzekļu maksāšanas abām meitām. Nu Katrīne gatava sniegt prasību par alimentu piedziņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm