Nedēļa šovbiznesā: Spura atvieglojums, Esteres grūtniecība, Dreimane par bildēšanos kailfoto

Noslēgumam tuvojas kārtējā raibā nedēļa pašmāju šovbiznesā, un “tv3.lv – Izklaide” piedāvā atskatīties uz aizraujošākajiem notikumiem TV ekrānos un populāru ļaužu dzīvēs.

2. aprīlī 10:00

Pagājušajā nedēļā šovā “Balss maskā” detektīvi nolēma atmaskot šova garāko masku – zem Šaha karaļa maskas slēpās TV un radio personība un mūziķis Mārtiņš Spuris. Dienu pēc atmaskošanas intervijā “900 sekundēs” Mārtiņš neslēpa – fakts, ka viņš šovu vairs neturpina, nāk kā zināms atvieglojums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

TV šovā “Kaislību vasara” iepazītā būvnieka Marko un kosmetoloģes Esteres dzīvē drīzumā gaidāmas lielas pārmaiņas – pāris ir bērniņa gaidībās.

Pikanto sarunu šova “Dziļi ar Džili” piektās sērijas tēma bija brīvās attiecības, un režisors Dž. Dž. Džilindžers iztaujāja Svetlanu, kura ar partneri ir attiecībās vairākus gadus, taču abi nedzīvo ierastu monogāmu attiecību modeli. Sarunā Svetlana atklāja, kā no uzticīgas sievas kļuva par brīvo attiecību piekritēju, atzīstot: “Man tiešām patīk doma, ka viņam ir labi ar kādu citu.”

Aktiera profesija nereti paģēr arī atkailināšanos, dažkārt arī burtiskā nozīmē. Dailes teātra aktrise un seriālu zvaigzne Lelde Dreimane reiz piedalījusies kailfoto sesijā vīriešu žurnāla “Klubs” vajadzībām, un TV3 sarunu šovā “Zilonis studijā” skaidroja, kādēļ tam piekrita.

Šonedēļ pie nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītājiem devās pašmāju realitātes šova ar iepazīšanos “Būs vai nebūs” pirmā epizode, kurā varēja iepazīties ar pirmajiem septiņiem mīlas spēles dalībniekiem – divām meitenēm un pieciem puišiem. Atklāšanas sērija nesa arī kādu pārsteigumu – atklājās, ka viens no puišiem šovā startē, būdams attiecībās.

Kolorītais slavenību pāris – bijušais basketbolists Kaspars Kambala un viņa laulātā draudzene uzņēmēja Olga Kambala – nesen devās uz Brazīliju novēloti baudīt medusmēnesi. Kasparam krāšņajā Dienvidamerikas zemē aizvien ir darīšanas, bet Olga pēc atgriešanās Latvijā dalījās iespaidos par tur redzēto, atklājot, ka uzmanību piesaistījuši arī Brazīlijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pašmāju seriāla “Tunelis” trešās sezonas turpinājumā notikumu mudžeklis sapinas arvien vairāk un šķiet, ka izbēgt no ieslodzījuma tiešām vairs neizdosies, turklāt pamazām sāk uzplaukt jūtas, ko neviens nav gaidījis. Spraigo notikumu attēlojumā pie nelielas lomas ticis realitātes šova “Lauku sēta” spīdeklis Andris Rudzītis no Līgatnes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm