"Neplānojam seksualizāciju!" Māsas Rozes atgriežas mūzikā ar jaunu dueta nosaukumu un intīmu dziesmu

Daudzi atceras šovu “X Faktors” un dziedošās māsas “Duetu Rozes”, kas vēlāk sevi pārdēvēja par “Dvīnes Rozes”. Māsas Sanija un Sanita Rozes ir pieaugušas, apzinās, ko vēlas mūzikā, kādas vēlas būt, ko sniegt klausītājam, tas licis mainīt dueta nosaukumu, viens paliek nemainīgs – viņas turpina muzicēt duetā!

18. martā 12:00

Sarunā ar portālu tv3.lv māsas paziņo, ka izvēlējušās jaunu skatuves vārdu – “Skarta”, jo šajā vārdā ir visi vajadzīgie burti!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skatuves vārds dvīnēm asociējas ar jaunu muzikālo durvju atvēršanu un pieaugšanu.

“Jutām, ka skatuves vārdi, ar kuriem esam zināmas – “Dvīnes Rozes” un “Duets Rozes” mūs nedaudz ierobežo. Vārdi skan ļoti latviski, rada tautiskuma atbalsi par divām māsiņām, bet tas neatbilst mūsu mūzikai. Vēlamies veidot citādāku priekšstatu un radīt mūziku, kas nav folkmūzika,” skaidro mūziķes.

Dziedātājas ir pateicīgas ikvienam, kurš sekojis līdzi viņu daiļradei, atbalstījis tīņu gadu mūziku, nosaukumu maiņas, muzikālos meklējumus, jo tas viss motivējis attīstīties, kā rezultātā radies duets – “Skarta”!

“Laiks ir pagājis, esam satikušas jaunus draugus, domubiedrus, fantastiskus cilvēkus! Taču tā pat arī mākslīgus un egoistiskus cilvēkus. Nevaram noliegt, ka pieredze mūs ir izmainījusi, taču veselais saprāts un “tīri” sapņi ir tas, kas paliek nemainīgi mums abām. Kopīgi mērķi mūs vieno un tas nemainīsies,” dziedātājas par kopā muzicēšanu.

Pirms nepilnām divām nedēļām “Skarta” izdevusi savu pirmo singlu – “Tu mani testē”, mūzikas un vārdu autores ir pašas mākslinieces.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par pieaugšanu liecina kaut dziesmas rindas – Tā tava draudzene, vecīt, viņai jākļūst par “ex”, tikai iedod man nedēļu un redzēsi pats, bez gaismām iedomājies kāds būtu sekss!

“Mūsu šī brīža plāns ir pabeigt albumu latviešu valodā. Jāpiebilst, ka mēs neplānojam savu seksualizāciju, taču dažas pikantas rindiņas nenoliedzami būs dzirdamas dziesmās,” smejas māsas.

Videoklipam, tāpat kā dziesmai, “Skarta” gribēja radīt futūristisku noskaņu. Filmēšanas komandai izdevās lieliski to īstenot! Lai arī videoklipā skaidri redzams, ka tiek izceltas attiecības, sāpes, ķermenis un pieskārieni, māsām šī tēma ir daudz globālāka.

“Dziesmas lirika bija gatava jau vasarā. Ciemojāmies studijā, tur tika atskaņots bīts, atmosfēra bija ļoti brīva ar sajūtu, ka laikam nav nozīmes. Tādā gaisotnē pazūd šaubas par to vai vārdu izvēle nav dīvaina un tekstu sarakstīju vien pāris stundu laikā. Lai arī teksta tapšanas brīdī man nebija vēlme šo dziesmu veidot intīmās noskaņās, tā beigās sanāca,” nosaka Sanija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm