“Džilis ar Džili”: par interneta hitu kļūst Džilindžera saruna ar sevi

Sociālajos tīklos strauju popularitāti iemanto video, kura centrā ir skandalozais režisors Dž. Dž. Džilindžers. Video veidots kā parodija par diviem Latvijā populāriem sarunu raidījumiem, un tajā Džilindžers iejuties gan intervētāja, gan intervējamā lomā.

24. janvārī 14:58

Asprātīgā parodija ar nosaukumu “Džilis ar Džili” tikai vietnē “TikTok” nepilnas diennakts laikā noskatīta ap 30 000 reižu, un to veidojis video autors Mārtiņš Dinsbergs, kurš jau iepriekš tautu smīdinājis ar jautriem un atjautīgiem video par sabiedrībā aktuāliem notikumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Džilis ar Džili” nosaukums ir atsauce uz skatītāju iemīļoto TV6 sarunu raidījumu par pikantām tēmām “Dziļi ar Džili”, bet videorullītī Mārtiņš meistarīgi samontējis fragmentus no populārā “YouTube” kanāla “Dž. Spot”, kurā Džilindžers sarunājas par jūtīgām tēmām ar sabiedrībā zināmiem ļaudīm.

Kā Mārtiņš stāsta “tv3.lv – Izklaide”, nebija nekāda konkrēta iemesla, kas viņu pamudināja veidot šo video. “Sen jau bija doma par to, ka gribas paņemt kādu cilvēku no vietējiem sarunu raidījumiem, un samontēt to cilvēku tā, lai sanāktu saruna ar sevi. Un Džilindžers ir pietiekami atraktīvs, lai sanāktu kas labs,” stāsta Mārtiņš.

Mārtiņš neslēpj, ka tehniski šis darbs bija “baigais čakars”. “Paņēmu viņa sarunu ar Andri Kiviču un skatījos, kurā citā video ir tas pats apgaismojums, tikai cits apģērbs. Par otru izvēlējos sarunu ar Juriju Djakonovu. Tālāk griezu ārā visas daļas, kur viņš filmēts runājam.

Sēdēju kādas sešas stundas, jūdzos nost, mēģinot saprast, kuras viņa teiktās frāzes no viena video saietu kopā ar frāzēm no otra video. Un tad kaut kā pa mazam liekot, reducējot, sanāca salikt sarunu,” atklāj Mārtiņš.

Viņš uzsver: “Man nebija domas Džilindžeru izsmiet vai pagriezt kaut kādā gaismā. Man patīk viņa raidījums un gribētos ticēt, ka viņš būtu pēdējais cilvēks, kuram būtu problēmas ar pašironiju un pasmiešanos par sevi.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

@martinsdinsbergs

Džilis ar Džili edit. #latvija #smiekligi #humors #xyz #parodija

♬ original sound – Mārtiņš Dinsbergs

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm