Pirmais sekss kāzu naktī: Elīna un Nauris Didrihsoni skaidro, kā pietaupīšanās mainīja abu attiecības

14. martā 11:44

Atturēšanās no mīlēšanās līdz kāzām, šķiet, kas tāds, par ko varam lasīt tikai vēstures grāmatās, taču arī 21. gadsimtā šis jautājums ir aktuāls un diskusija ap šo tematu nerimst. TV3 sarunu šovā “Zilonis studijā” pieredzē par pietaupīšanos kāzu naktij dalās uzņēmēja un influencere Elīna Didrihsone un viņas vīrs un biznesa partneris Nauris Didrihsons.

Gan Elīna, gan Nauris nāk no kristīgas ģimenes, un kristīgas vērtības abos ieaudzinātas jau bērnībā. “Kad sākām tikties, viens otru iepazīt, mēs nolēmām, ka no seksa atturēsimies. Kāpēc? Vīrietis, ja uzreiz dabū seksu, uz sievieti skatās nedaudz citādāk, jo pazūd mīlestība, kaut kas dziļāks. Ja ir sekss, tu uzreiz zini, ka tā meitene ir laba gultā, viss ir forši, nevajag vairāk iespringt, līdz ar to vīriešiem arī pazūd vēlme sievietes precēt. Tas mūsdienās ir ļoti populāri, ka džeki ir gatavi ar sievieti kopā nodzīvot vairākus gadus, bet nespēj spert nākamo soli.

Tāpēc es visiem džekiem saku tā: ja tev nav mērķis iet līdz galam, tad labāk attiecības nemaz nesākt, labāk, lai tā sieviete ir brīva un viņu noskata kāds cits vīrietis, kurš ir ar domu viņu precēt, nekā, ka tas ir tikai izklaides pēc,” sarunu šovā “Zilonis studijā” stāsta Nauris Didrihsons.

Nebija tā, ka Elīna un Nauris viens otram bija pirmie partneri. Elīnai, pirms viņa satika Nauri, bija trīs gadus ilgas attiecības, kas lielākoties balstījās uz seksu. Naurim seksuālas attiecības bija astoņpadsmit deviņpadsmit gadu vecumā.

Viņš spriež, sekss ir pievienotā vērtība, punktiņš uz “i”. “Tāpēc mēs to centāmies saglabāt pēc kāzām. Manuprāt, tas bija pareizi.”

FOTO: GINTS IVUŠKĀNS, F64

Līdz pirmajai kopīgajai naktij jaunieši gaidīja gadu. “Tā bija kāzu nakts,” atklāj Nauris. Vai nebija papildu uztraukums? “Jā, viennozīmīgi. Pirmā reize bija reāls stresiņš.

Pirmā nakts nebija baigi spīdošā un tā, kā gribējās,” atklāts ir Nauris. “Bet pēc tam viss bija burvīgi.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Elīna stāsta – attiecības, kurās viņa bija, pirms iepazina Nauri, deva sapratni, kādas viņa nekad vairs negribētu. “Sekss pamaina skatu uz attiecībām, jo džeks nekur nesteidzas. Kad atnāks gredzens, kas to lai zina, kad viņam sagribēsies. Džeks vispār nekustas.

Otrs – tu saproti, šis tomēr nav īstais cilvēks, ar kuru gribētu visu dzīvi noturēties kopā, bet sekss ir saķēdējis tik ļoti cieši emocionāli, ka varbūt tev ir grūti šīm attiecībām pateikt “nē”, jo emocionāli tev ar šo cilvēku ir ļoti spēcīga saikne. Grozi, kā gribi, bet sekss “salīmē”, tas dod vēl spēcīgāku saikni, līdz ar to es no tām attiecībām nevarēju atteikties, jo man bija grūti emocionāli.

Tāpēc es zināju – ja es satikšu cilvēku, uz kuru es skatos ar plašāku skatu, tad es ļoti gribētu atturēties no seksa un pamēģināt, kādas būs tādas attiecības,” skaidro Elīna.

Kad trīs nedēļas pēc draudzēšanās sākuma abu starpā jautājums par seksu kļuva aktuāls, Elīna bija tā, kura ierosināja – gaidīsim. Vienlaikus viņa uzsver – tā kā abi intīmas attiecības jau bija piedzīvojuši, seksu atlikt līdz kāzām nebija viegli.

Īpaši grūti bijis, kad līdz kāzām bija palikušas divas nedēļas, norāda Elīna. “Mēs jau zinām, ka tūlīt precēsimies, viss jau ir saorganizēts, laiks tikšķ, tūlīt būs tā stunda, un tas bija vislielākais kārdinājums. Tajā brīdī mēs nolēmām, ka nedēļu līdz kāzām ieslīgsim darbos un pat mazāk tiksimies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad kāzu dienā stāvējām pie altāra, mēs raudājām, jo bijām sailgojušies viens pēc otra, tāpēc bija vēl lielāks emocionālais sprādziens.” Abi sapratuši, ka lēmums par atturēšanos no seksa bija vispareizākais.

Viņa tic, ka atturēšanās no seksa pirms kāzām viņas ģimenē un laulībā ienesa lielu svētību. “Starp mums bija noslēgta derība, un mēs pierādījām viens otram, ka mēs varam. Kad man daudzi prasīja, kādas jums būs pirmās naktis, a ja viņam nebūs viss kārtībā, vai tev nepatiks un citas stulbības, es atbildēju: jā, var būt visādi, bet, ar šo cilvēku gadu nodzīvojot kopā, esmu viņā tik ļoti iemīlējusies, ka, pat ja tas sekss man nebūs vislabākais pasaulē, es zinu, ka man ar šo cilvēku ir tik labi kopā, ka sekss nav pamats, uz kā mēs veidojam savas attiecības,” stāsta Elīna.

“Mēs bijām sakautrējušies, un tas ir pilnīgi normāli. Man tiešām bija sajūta, ka tā ir mana pirmā nakts dzīvē. Tu esi tik ilgu laiku nodzīvojis bez tā. Es tiešām jutos kā maza sniegpārsliņa liela vīrieša rokās.

Man bija sajūta, ka mūsu attiecības sākās pilnībā no jauna un pilnīgi cita skatu punkta. Līdz tam mēs vienkārši draudzējāmies, mēs bijām pāris, mēs turējām viens otru aiz rociņas, bija arī naktis kopā,” atminas influenecere.

Arī Nauris atturēšanos no seksa pirms kāzām nenožēlo: “Tas, kādu svētību tas ienesis mūsu ģimenē, kādu izaugsmi tajā, ko mēs darām, biznesā un tamlīdzīgi, manuprāt, tā ir reāla dieva svētība, kā viņš mūs vada, pagodina.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sekss tikai pēc kāzām nav formula, kas visiem jāievēro, uzskata Nauris.

Pilno raidījumu par atturēšanos no seksa līdz kāzām var noskatīties šeit.

Ja arī tev ir pieredze vai pārdomas par sarunu šovā runāto, aicinām dalīties ar savu viedokli šā raksta komentāros. Raidījuma mērķis ir vairot toleranci un izpratni sabiedrībā.

“tv3.lv” aicina būt iecietīgiem un empātiskiem kā reālajā, tā digitālajā vidē, rakstot komentārus. Atgādinām, ka arī komentāros pausto viedokli un tā rakstītājus regulē normatīvie akti.

Sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 17 skaties kanālā TV3 un pēc tam arī portālā “tv3.lv” un platformā “TV3Play”, kur pieejams arī viss raidījuma arhīvs.

Sarunu šovā “Zilonis studijā” Agnese Drunka un Oskars Lepers aicina dažādu jomu pārstāvjus, lai diskutētu par ērtiem un ne tik ērtiem tematiem, par kuriem reizēm vairāmies runāt publiski.

Piesaki savu “ziloni” – tēmu, par kuru vēlētos dzirdēt kādā no 2.sezonas raidījumiem!


  Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

  Ziņo par kļūdu rakstā

  Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

  Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm