tv3.lv

"Restorānos nav ēdiena, kas piemērots bērniem." Alina Keller brīdina vecākus, kuri plāno doties uz Spāniju ar atvasēm

Modes eksperte Alina Keller ir divu bērnu māmiņa. Alina mīl ceļot, tāpēc, dodoties ceļojumā kopā ar vīru Samiru Ahadovu, uzskatīja, ka viņu nepilnus trīs gadus vecā meita Talija ir gana liela, lai sāktu iepazīt pasauli. Mazais dēls gan palika Latvijā vecvecāku uzraudzībā. Alina dalās pārdomās par pirmo ceļojumu kopā ar atvasi.

11. jūnijā 11:10

Ar pārdomām par ceļojumu uz Spāniju kopā ar meitu Alina dalās sociālajā tīklā “Instagram”, sakot, ka viņai bija vajadzīgs laiks, lai apzinātos, ka ceļojums nebūs tāds, kā ieraksts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atpūtas brauciens ļāvis izdarīt vairākus secinājumus:

1.Bērniem nepieciešams dienas miegs, tātad vairākas stundas dienā viņai vai vīram ir jābūt apartamentos. Tāpēc pārim būtiska bija vietas atrašanās, lai ir terase, kur sauļoties, lai teritorijā ir baseins. Video aukle ļāva modes ekspertei peldēties, paralēli uzmanot meitu.

2.“Braucot uz Spāniju, atcerieties, ka restorānos praktiski nav ēdiena, kas piemērots bērniem. Atrast zupu ir burtiski neiespējami. Spāņi dievina ēdienu gatavot panējumā. Laiks jāvelta arī ēdiena gatavošanai, citādāk bērniem nav ko ēst. Jo vecāks bērns, jo vieglāk ar atvasi ēdiena ziņā,” tā Alina.

Keller atklāj, ka meitiņa pieradusi ēst putras un zupas, bet Spānijā šāds ēdiens ir nav atrodams, tāpēc nākas gatavot pašai.

3.Modes eksperte aicina vēl pirms ceļojuma apzināties, ka tavas intereses paliks otrajā plānā. Iepirkšanās, ekskursijas – to visu var aizmirst! Protams, pamēģināt var, bet tad nepieciešami rati un telefons.

Neskatoties uz to visu, Alinai izdevās paviesoties pilī, kas veltīta Kristofera Kolumba dzīvei, apmeklēt uz klints esošo Rondas pilsētu un Vidusjūras balkonu, kā arī vairākas citas vietas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Divu bērnu māmiņa cerīgi nosaka, ja bijusi ne tā labākā pieredze, ar katru reizi būs labāk un problēmu mazāk. Galvenais neapstāties un baudīt lieliskus mirkļus kopā ar ģimeni.

“Ideāla atpūta ar bērnu manā izpratnē ir viesnīca, kurā iespējama funkcija – viss iekļauts, lai teritorijā ir animatori un baseins, vēl ideāli ir ņemt līdzi vecmāmiņu,” rezumē Alina.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm