tv3.lv

Roberto Meloni nedienas Madridē

Latvijas slavenākais itālis Roberto Meloni, īsi pirms Līgo svētkiem, Spānijas galvaspilsētā Madridē piedzīvojis ne to laipnāko uzņemšanu.

24. jūnijā 11:24

“Esmu beidzot Sardīnijā, laimīgs, lai gan šoreiz tik gludi man negāja,” saviem Instegram sekotājiem raksta Roberto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Roberto ir aktīvs ceļotājs, bet pēdējais pārlidojums ir ar nepatīkamiem pārsteigumiem.

“Pirmdiena naktī lidoju no Gran Kanārijas uz Madridi. Es paliku pa nakti Spānijas galvaspilsētā ar domu, ka nākamā dienā došos to nedaudz apskatīties, ņemot vērā, ka es nekad neesmu tur bijis un, kad es pirmo reizi mēģināju doties uz Madridi, kovids visu apstādināja. Tomēr, man jāsaka ar lielu nopūtu, ka arī šoreiz man neko neizdevās izbaudīt,” skumji paziņo Roberto un atklāj:  “Otrdien no rītā man nolaupīja visus dokumentus, bankas kartes, vadītāja apliecību un telefonu.”

Par to, kā kas tik nelāgs ar viņu varēja notikt, Roberto apraksta dzīvi Latvijā, kur viņam nav ik uz soļa jāsatraucas par savu mantu drošību. Aprakstot liktenīgo starpgadījumu Roberto neslēpj: “Varbūt es uzvedos pārāk pieklājīgi vai pat pārāk naivi, kad viens mani grūž vai krīt virsu un ilgi atvainojas, kamēr es smaidu viņam pretī un saku, ka viss kārtībā. Jo kamēr es to darīju, stāvēju rindā pie kafejnīcas, viņa otrs kompanjons paķēra manu mazo somu, kas bija piefiksēta pie čemodāna, un bija man priekšā, un zibenīgi aizmuka ar gandrīz visu manu dzīvi. Galvenais, ka es to uzreiz nepamanīju, jo turpināju skatīties, ko pasūtīt, jo bija pienākusi mana kārta. Tiklīdz es sapratu, kas ar mani notika, es paliku pilnīgi bezspēkā, mēģināju kliegt un paskaidrot pārējiem, kas ar mani notika, bet tas neko neatrisināja, un tad devos uz tuvāko policijas iecirkni.”

Par notikušo Spānijas policijas iecirknī Roberto arī nav tās labākās atmiņas.

“Man nepalika labāk, kad viņi man pastāstīja, ka es neesmu vienīgais, lai es nejutos vainīgs vai ne pārāk gudrs, ka tādas situācijas notiek katru dienu un ar visādām cilvēku kategorijām, no tantiņām līdz jauniešiem,” atminas Roberto.

“Pirmās stundās pēc laupīšanās es neko nevarēju atcerēties, paldies Dievam, ka man izdevās izprintēt savu iekāpšanas karti un man palika Itālijas ID, kura es vienmēr turu atsevišķi no pārējiem dokumentiem,” raksta Roberto un neslēpj, ka juties kā filmā un cerējis, ka tas ir tikai murgs, ka tas nav noticis ar viņu.

Roberto ir optimists un, atskatoties uz nepatīkamo notiku, saviem sekotājiem raksta:  “Protams, skatoties uz to, kas ar mani ir noticis, labi, ka es nedabūju pa galvu, ka ar veselību man viss ir kārtībā un ka es varēju atlidot uz mājām… Esmu tagad pie mammas… paldies visiem, kuri uzzināja un atbalstīja mani! Tiekamies Latvijā pēc nedēļas!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Roberto, apliecinot savu optimista raksturu, stāstu nekautrējas parakstīts: “Ar cieņu naivais Robčiks!”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm