tv3.lv

Rūta Dvinska vīra dēļ pametusi puisi, ar kuru bija kopā vairāk nekā 10 gadus

Allaž dzirkstošā TV personība un influencere Rūta Dvinska jau teju sešus gadus ir laimīgi precējusies ar sporta žurnālistu Kasparu Dvinski, abi ir vecāki divām meitiņām. Kā intervijā žurnālam ”Santa” atklājusi Rūta, ar nākamo vīru viņa iepazinās, kad viņa vēl bija attiecībās ar citu puisi.

25. maijā 15:45

Kad Rūta iepazinās ar Kasparu, viņai bija 26 gadi un attiecības, kurās viņa vairs nejutās mīlēta, tādēļ puisi pameta. ”Biju sliktā. Ar to puisi kopā izaugām, sākām draudzēties piecpadsmit gadu vecumā, bijām pirmie, kas sāka dzīvot kopā. Vienmēr būšu viņam pateicīga, ka savus dullākos laikus izdzīvoju ar kādu, uz kuru varu paļauties. Bija droši un labi, tā arī bija īsta mīlestība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tomēr, laikam ejot, mēs aizaugām katrs uz savu pusi. Nelūdzu, lai mani prec rīt, parīt vai nākamgad, bet man gribējās apsolījumu, ka attīstība būs. Es to nesaņēmu. Pirmajos astoņos attiecību gados tas varbūt nav īpaši būtiski, bet 26 gados sāk kļūt svarīgi. Beigu beigās vairs nejutos ne gribēta, ne mīlēta, ne vēlama.

Tā vietā, lai pateiktu “Pēc pieciem gadiem mēs būvēsim māju!”, viņš padarīja mani tikai mazāku un mazāku, pa pilieniņam, līdz sapratu – mani negrib. Tas ir kā ar bomi pa pieri. Uzskatu, ka tā ir mana lielā sāpe un mana trauma,” intervijā žurnālam “Santa” atklāj Rūta.

Rūta uzskata, ka apkārtējie cilvēki viņā saskatīja nodevēju, slikto meiteni. Ar bijušo draugu Rūtai vairs kontakta neesot, jo puisis muļķīgas ziņas formā visu nogriezis kā ar nazi.

Rūta un Kaspars iepazinās, kad abi strādāja kanālā LNT. Sākumā Rūtai šķitis, ka tā būs tikai dēka. “Tas, ka it kā esmu aizņemta meitene, Kasparam, kurš dzīvoja jauna džeka Rīgas dzīvi, šķita ļoti ērti – var kopā izklaidēties, bet nekas, piemēram, nav jāpērk, pietiek ar puķi un paēst…” stāsta Rūta.

Tomēr situāciju mainījusies, tiklīdz Rūta apjautusi, ka ar Kasparu vēlas būt kopā pa īstam. Taču Kaspars ap to laiku kļuvis ļoti izvairīgs. “Viņš atklāti pateica: baidās, jo sāk iemīlēties aizņemtā sievietē, tādēļ attiecības labāk nogriezt tagad, nekā gaidīt brīdi, kad kļūs pavisam grūti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nogriezt izrādījās jau par vēlu – abi to nemaz nespētu. Kad vasarā “Positivus” festivālā “iznācām no skapja” draugi un kolēģi bija šokā, ka jau pusgadu esam kopā,” atklāj Rūta.

Rūta un Kaspars apprecējās 2016. gada vasarā, bet nākamā gada vasarā viņi kļuva par vecākiem pirmdzimtajai meitiņai. 2019. gada pavasarī pasaulē nāca abu otrā atvasīte.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm