"Sapņoju par laiku, kad atkal lidošu ar paraplānu." Kubasova par traumu lidojuma laikā un pārvietošanos ratiņkrēslā

Nedēļas sākumā modele, skaistumkaraliene, šova “Randiņš ar Kubasovu” zvaigzne Diāna Kubasova lidoja ar paraplānu un cieta negadījumā, salaužot abas kājas. Nākamās sešas nedēļas skaistule pārvietoties ratiņkrēslā, bet tas nav mazinājis viņas vēlmi – lidot.

Sarunā ar portālu “tv3.lv” Diāna atklāj, ka negadījums ar paraplānu noticis viņas kļūdas rezultātā, bet tas nav nekas traks, kājas sadzīs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa zinājusi, ka šādi lidojumi ir traumatisks hobijs, bet nav domājusi, ka tā diena pienāks tik ātri un trauma sekos teju uzreiz pēc apliecības iegūšanas.

“Notikušo ļoti nepārdzīvoju, man atcēlās divi ceļojumi – uz Dubaiju un uz Indiju. Dzīve mani apturēja, lai padomāju par kādām lietām, varbūt nevajadzēja braukt šajos ceļojumos, kas zina, no kā liktenis mani pasargāja,” stāsta Diāna.

Nākamās sešas nedēļas skaistumkaraliene nedrīkst kāpt uz pēdām, jo tikai tā kājas sadzīs skaistākajā veidā un lūzumi neatstās sekas.

Influencere plāno klausīt ārstu ieteikumam – nestaigāt, tas, ka viņa šo laiku būs ratiņkrēslā, neaptur viņas dzīvi.

“Diemžēl, Latvijā ir maz vietu, uz kurām tagad varu aiziet paēst. Kāpēc man jāsēž mājās, es labprāt kur aizietu, bet tik maz vietās var tikt iekšā ar ratiņkrēslu, ļoti bēdīgi. Dzīve turpinās, kājas ģipsī, bet galva un rokas strādā, kuņģis grib ēst,” tā Diāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaistumkaraliene šo laiku plāno izmantot lietderīgi un sociālajos tīklos publiskot tās vietas, kur viņai izdosies paēst, iepirkties vai saņemt kāroto pakalpojumu.

Dienu pirmās puses influencere pavada pie datora. No rīta viņa pieceļas, iesēžas ratiņkrēslā un brauc uz virtuvi, kur brokasto un strādā.

Arī ģimene un draugi ļoti atbalsta šova zvaigzni, draudzenes nāk apraudzīt, nes dažādus labumus, palīdz ar to, ko pati Kubasova nespēj. Pirmo “Randiņš ar Kubasovu” sēriju, dažādu draugu kompānijās, viņa noskatījusies četras reizes!

“Esmu ļoti pateicīga visiem par atbalstu, tas ir ļoti forši un sirsnīgi. Gaidu kad nāks apjausma par īsto mācību, kas man bija jāiegūst no šī visa. Strādāju ar dažādiem skolotājiem, analizēju situāciju, meditēju,” skaidro Diāna.

Pirmā mācība ir apziņa, ka jāpasaka paldies ķermenim, paldies neatlaidībai sporta zālē, tas veicinājis spēcīgas rokas, spēcīgus dziļos muskuļus un tas viņai palīdz mierīgi pārsēsties no gultas uz ratiņkrēslu un no ratiņkrēsla uz gultu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pati varu nomazgāties, aiziet uz tualeti, roku spēcīgums ļoti palīdz, ja nebūtu trenējusies, tagad viss būtu ļoti bēdīgi, jo man būtu nepieciešama palīdzība it visā. Ir jātrenējas, jāsporto, jo dzīvē visādi var notikt, ķermenim ir jābūt spēcīgam,” prāto Diāna.

Arī ratiņkrēsls nav šķērsli sportam, Diāna izvingrina ķermeņa augšdaļu, pastiepjas, taisa vingrinājumus pleciem, rokām, mugurai, krūtīm, vingrina vēderpresi. Tas viss atvieglos rehabilitāciju, kad kājas būs sadzijušas.

“Trauma nav mazinājusi manu vēlmi lidot, skatos kā citi draugi lido, un izbaudu to visu caur fotogrāfijām un video. Sapņoju par laiku, kad atkal lidošu. Lidojot, sajūta ir fantastiska, trauma neatturēs no lidošanas, būs ar sevi jāpastrādā, jātiek pāri bailēm, bet vēlme nav samazinājusies,” smaida Diāna.

Vai Diānai izdosies atrast otro pusīti realitātes šovā? Skaties Go3 šovā “Randiņš ar Kubasovu”.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm