tv3.lv

Vai skaistuma vārdā vērts likvidēt krūtsgalus? Atbild "Lauku sētas" tetovētāja Sofija

Sevis pārveidošanu Sofija Valtere-Juščenko sākusi 21 gada vecumā, pirms tam viņai nebija laika, jo pusaudžu vecumā viņa laida pasaulē meitu. “Man bija nopietnākas lietas, par ko domāt nekā pīrsingi un tetovējumi,” sarunu šovā “Zilonis studijā” atklāj Sofija.

Viņa uzskata, ka katra ķermeņa modifikācija ir kā bērniņš, lai gan saprot, ka pret šādu salīdzinājumu daudzas mammas varētu iebilst: “Tas tev paliek uz mūžu un ar to kopā ir jādzīvo.”

Taču šogad Sofija uzmanības lokā nonāca ne jau savu tetovējumu dēļ – viņai tika veikta mēles pāršķelšanas operācija. “Gribēju un tāpēc to izdarīju. Man patika, kā izskatās kādam citam. Man bija 16 gadi, es redzēju kādas rokgrupas izpildītājam.”

Kā stāsta Sofija, mēles pāršķelšanu veic Šveicē, Francijā, Spānijā, kā arī Meksikā, no kurienes nāk daudzas ķermeņa modifikācijas.

Arī pie elfa ausīm Sofija tika tā paša iemesla dēļ: “Tāpēc, ka patīk. Mums laikam ir ļoti pierasts, ka mums kaut kas ir jādara kaut kā dēļ, bet mēs nekad neko nedarām tāpēc, ka mums patīk. Es gribu, es daru. Es to nedaru kāda dēļ, es to daru sev.

Es ieraugu kaut ko citā cilvēkā un domāju: interesanti, kā tas varētu izskatīties uz manis. Es zinu, ka man būs nedaudz citādāk. Es gribu būt citādāka.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jautāta, ko vēl grasās mainīt savā ķermenī, Sofija atklāj: “Es jau smejos, palasot komentārus, man ir jātaisa četrkantīgas krūtis vai trešā krūts. Nav tas mans mērķis. Pagaidām esmu apstājusies. Tagad visiem maniem tuvajiem jāsagremo tas, kas ir noticis un cik skaļas manas izdarības ir kļuvušas.”

Ķermeņa modificēšanā ir nākamais solis – vēlme sev amputēt kādu funkcionējošu ķermeņa daļu. Piemēram, slavenais ķermeņa pārveidotājs Black Alien no Francijas izteicis vēlēšanos amputēt jeb nullificēt sev kāju.

Ir arī cilvēki, kuri nolēmuši sev likvidēt krūšu galus. Sofija uz to raugās bez aizspriedumiem. “Ir cilvēki, kuriem nepatīk, ka tos aiztiek. Cik reizes dzirdu: “Neaiztiec, man nepatīk, pretīgi.” Tad jau labāk lai nav. Tad arī negribēsies aiztikt,” komentē Sofija.

Ko par ekstrēmo skaistumu domā tu? Savas domas raksti komentāros pie šī raksta!

“tv3.lv” aicina būt iecietīgiem un empātiskiem kā reālajā, tā digitālajā vidē, rakstot komentārus. Atgādinām, ka arī komentāros pausto viedokli un tā rakstītājus regulē normatīvie akti.

Skaties sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 17 kanālā TV3, kā arī video platformā TV3play!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm