Varis Vētra uz savām trešajām kāzām uzlūdzis abas iepriekšējās sievas

10. maijā 15:10

2015. gada decembrī pēc piecu gadu kopdzīves laulības ostā iestūrēja tautā mīlētais dziesminieks un aktieris Varis Vētra un viņa mīļotā sieviete Sanita. Sarunu šovā “Zilonis studijā” viņš atskatās uz skaisto dienu un atklāj – uz šīs kāzām bija lūgtas arī viņa abas iepriekšējās sievas.

Dziesminieks un aktieris Varis Vētra ar tagadējo sievu Sanitu kopā dzīvo gandrīz 13 gadus, bet precējušies viņi ir septiņus. Aktieris neslēpj – arī pēc 13 gadu kopdzīves viņam vēderā ir tauriņi. “Man ir kolosāla sieva, burvīga. Es viņu ļoti mīlu, godāju, cienu,” sarunu šovā “Zilonis studijā” saka aktieris.

Jautāts, vai ir atšķirība, kā ir būt iemīlējušamies divdesmit un sešdesmit gadu vecumā, aktieris teic – viņš drīzāk uzskata, ka to nevar noraksturot: “Kopumā esmu vienmēr bijis iemīlējies. 19 gados ar apprecējos pirmo reizi ar burvīgu sievu. Mums ir divi bērni. Mana pirmā sieva jau ir aizgājusi mūžībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tas numurs ir tāds, ka dzīvē mums, gribi negribi, jāiegūst kaut kādas mācības, jāpiedzīvo kas tāds, kas mums parāda, kāds ir tas ceļš. Viena no tām lietās ir tā, ka mēs to iepazīstam saistībā ar partneriem, draugiem, kolēģiem.”

2015. gada decembrī tautā mīlētais dziesminieks un aktieris apņēma trešo sievu.

“Kad es precējos ar savu tagadējo sievu, mīļo, jauko sievu, viņa zināja, kam kāzās vajag būt, es no tā neko nebūtu paņēmis. Es būtu aizgājis, viņu samīļojis, parakstījies. Viņai arī tās nebija pirmās kāzas. Mums bija burvīgi vedēji – manas sievas māsa ar savu vīru. Mūs laulāja Miervaldis Jenčs. Viņš mums dziesmu dziedāja. Katrā ziņā mums bija viss tā, kā vajag. Tā mana sieva gribēja, un es bez jebkādām problēmām piekritu. Ja viņa ir laimīga, es esmu laimīgs. Tāpēc jau mēs esam kopā, ka dzīvē visur kur mūs noliek un mēs risinām visas lietas, kas jārisina.”

68 gadus vecais Vētra uzskata, ka mīlestība un laulība dzīves pilnbriedā ir personības izaugsmes ceļš. “Uz šīm kāzām uz uzlūdzu savu pirmo un otro sievu ar visiem vīriem. Viņi man ir mīļi cilvēki. Tagad mana pirmā sieva ir aizgājusi mūžībā. Kad viņa aizgāja mūžībā, man piezvanīja meita un teica: “Mammu kremē. Tēt, vai tu nevari šo brīdi kaut kā atlicināt.” Es izgāju pagalmā, pie egles stāvēju, un pirmās sievas tēls atnāca pie manis, un tad es riktīgi sapratu, kas ir tas, ko viņa man teica.”

Viņš piekrīt tiem, kuri uzskata, ka mīlestība nepazūd. “Es negribētu tirgoties ar to, kura sieva ir labāka. Mēs vienmēr esam pilni ar mīlestību, mums līdzi nāk vecāku, kolēģu mīlestība. Protams, ir visādi gaņģīši, bet, ja mēs mākam peldēt, mēs smuki izpeldam,” pauž Vētra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atgādinām, ka 2019. gadā Vara Vētras trešā sieva Sanita viņam dāvāja piekto bērnu – dēlu, kuru vecāki nosauca par Matīsu Ūvi. No iepriekšējām divām attiecībām viņam pasaulē nākuši četri bērni – Kristaps, Māra, Sabīne un Niklāvs.

Ja arī tev ir pieredze vai pārdomas par sarunu šovā runāto, aicinām dalīties ar savu viedokli šā raksta komentāros. Raidījuma mērķis ir vairot toleranci un izpratni sabiedrībā.

“tv3.lv” aicina būt iecietīgiem un empātiskiem kā reālajā, tā digitālajā vidē, rakstot komentārus. Atgādinām, ka arī komentāros pausto viedokli un tā rakstītājus regulē normatīvie akti.

Sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 17.00 skaties kanālā TV3 un pēc tam arī portālā “tv3.lv” un platformā “TV3Play”, kur pieejams arī viss raidījuma arhīvs.

Piesaki savu “ziloni” – tēmu, par kuru vēlētos dzirdēt kādā no 2.sezonas raidījumiem!


  Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

  Ziņo par kļūdu rakstā

  Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

  Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm