"Viens noindēts, otrs iesprūdis logā." Katrīne Sauliete ar asarām acīs atklāj, kādā veidā miruši divi viņas kaķi

Influencere, uzņēmēja Katrīne Sauliete māca savām meitām mīlestību pret dzīvniekiem. Vairāki ģimenes kaķi ir nākuši no ielas vai patversmes, kā arī Katrīnes meitas ir barojušas ielas kaķīšus. Influencere pastāsta, kā bojā aizgājuši divi viņas kaķi.

2. jūnijā 14:54

Sociālajā tīklā “Instagram” Sauliete saka, ka viņas kaķi ir kā viņas bērni, daļa no ģimenes.

“Poga un Rūdis no patversmes, Kaža no ielas, bet meikūna šķirnes Luijs iegādāts pie audzētājiem. Kaža bija no ielas, mēs viņu mīlējām, frizējām, lolojām. Kaķi ir kā mani bērni, lai tikai kāds pamēģina ko izdarīt, un izdarīja,” atceras Katrīne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaža Katrīnes ģimenē dzīvoja pirms 4-5 gadiem, influencere domā, ka kaimiņš mājdzīvnieku noindēja. Par indi organismā viņa zina, jo mājdzīvnieku aizvedusi uz veterināro klīniku.

“Redzēju, ka bērni ienes kaķi iekšā un viņš aizrāpo, tas nebija nekas neparasts, jo kaķis gāja ārā un nāca mājās. Bērni aizgāja uz skolu, es aizbraucu uz izstādi. Vēlāk zvanīju bērniem un viņi teica, ka Kaža neēd, sēž un skatās vienā punktā. Atbraucu mājās, ieraudzīju kaķi, paķēru viņu un devos uz klīniku, jo sapratu, ka kaut kas atgadījies,” atmiņās dalās Katrīne.

Pēc analīzēm ārsti pateikuši, ka kaķis indēts ar kaut ko, kas iedots paostīt, nevis apēst. Ar sistēmām centās attīrīt ķermeni, atturēt smadzeņu nāvi, bet tas neizdevās. Kaķis no rīta mājās mira.

“Man bija histērija, bērniem arī, nedēļu, divas, trīs. Uzzināju, no citiem kaimiņiem, ka viens vīrietis vairākkārt teicis, ka nožmiegšot manu kaķi, jo kaķis kāpj uz viņa mašīnas. Un pēkšņi mans kaķis beigts. Iedzēru vīnu, vairāk nekā vajadzētu, aizgāju pie kaimiņa. Atspēru vaļā durvis, izspārdīju visu ko redzēju, izārdīju visu dzīvokļa priekšu,” tā Sauliete.

Uzsverot, ka kaimiņa sieva, uzzinot, kāpēc viņa ārdās, vienkārši aizgājusi prom, atstājot vīru, tikt galā ar notiekošo, bet viņš tikai stāvējis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāk nekā pusgadu ģimene skumusi līdz pieņēmusi lēmumu par došanos uz patversmi, no kuras ģimene atbrauca mājās kopā ar rudu peļu junkuru Rūdi.

“Kad pēc vairāk nekā gada ievācāmies pie Pētera notika nelaime. Aicinu nevienu neatstāt vaļā logu augšas. Rūdis bija palicis uz balkona un centies ielēkt iekšā pa logu – iesprūda viņa galva, viņš nosmaka,” ar asarām atceras Katrīne.

Kaķis centies iekļūt iekšā caur Kerijas istabu, kurai vienmēr bija ciet durvis. Toties, lai mājdzīvnieks nepaliek uz balkona vienmēr uzmanījusi influencere. Arī šoreiz, pirms doties prom no mājām, viņa pārbaudījusi balkonu, bet kaķis bijis pie kaimiņiem, viņa nodomājusi, ka mājās un aizvērusi durvis.

Kaimiņi vēlāk izlaiduši kaķi uz apvienotā balkona, redzējuši, ka durvis ciet, nolikuši ūdentiņu, kā nekā bijusi silta vasaras diena.

Influencere paziņo, ka visiem tas bijis liels pārdzīvojums, viņa pirmo reizi redzējusi, kā viņas mīļotais Pēteris raud. Kaķene Poga staigājusi pa māju un meklējusi Rūdi, bijusi visu laiku līdzās, prasījusi vēl vairāk mīļuma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pēc vēl pusgada paņēmām meikūnu Luiju. Kaķi ir mani bērni, mēs runājamies, spēlējamies, guļam kopā. Es atdotu visu, lai atgūtu Kažu un Rūdi,” caur asarām nosaka Sauliete, aicinot parakstīties par iniciatīvu, lai dzīvnieku mocītāji saņem reālu cietumsodu.

Saņemties un pastāstīt par mājdzīvniekiem, to nāvi, īpašo vietu viņas ģimenes modelī Katrīne saņēmusies, redzot, kādā TV raidījumā, kā bijusī viņas kolēģe aizved istabas suni uz laukiem. Suns apnicis, tāpēc viņš atdots citiem, kur dzīvos dzīvi pie ķēdes. Toties bijusī influenceres kolēģe nepārdzīvo, bet pozē rapšu lauku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm