tv3.lv

"X Faktora" zvaigzne Deniels Bērziņš apprecējis savu dvēseles radinieci Svetlanu no Ukrainas

Šova “X Faktors” ceturtajā sezonā iepazinām jauno dziedātāju Denielu Bērziņu, kurš nesteidzas ar singlu izdošanu, jo velta laiku, lai sevi iepazītu muzikāli. Augusta sākumā mūziķis pārsteidzis atbalstītājus ar iestūrēšanu laulības ostā. Par Deniela sievu kļuvusi Svetlana, kura, pirms kara Ukrainā, par mājām sauca Kijivu.

17. augustā 12:39

Sarunā ar portālu tv3.lv Deniels stāsta, ka viņa sieva Svetlana ir no Kijivas. Svetlana ir cieši saistīta ar mākslu un mūziku, galvenā viņas nodarbe ir grafiskais dizains. Mūziķa mīļotā ir arī laba tetovētāja, mazliet dzied un fotografē. Dziedātājs uzsver, ka viņiem ir daudz kopīga.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunais pāris ir kopā gadu, iepazinušies viņi Karpatu kalnos, kādā nometnē. Deniels piedalījies pēdējās piecas dienas, jo filmējies projektā, kas saistīts ar nometni.

“Iepazīšanās bija liktenīga. Viņa bija devusies darīšanās uz Kijivu un nav domājusi atgriezties, tomēr beigās atbraukusi uz atlikušajām trīs dienām, tad arī iepazināmies. Nometnē bija mans draugs no Rīgas, kurš saprata, cik līdzīgi esam un nolēma, ka mums jāiepazīstas,” tā Deniels.

Uzreiz radies kopējs “vaibs”, šova zvaigzne uzzinājusi, ka jaunā sieviete tetovē, viņš gribējis tetovējumu, kas būtu tapis Kijivā. Sarunāts tikties pēdējā dienā, kad Deniels bijis Ukrainā. Jaunieši satikušies, runājuši, izveidots tetovējums, sarunas turpinājušās un tapis otrais tetovējums. Uz lidostu Deniels devies pēc sarunām, bez izgulēšanās.

Šova zvaigzne uzreiz sapratis, ka starp viņiem ir īpaša saikne, viņi sākuši sarakstīties, vēlāk sazvanījušies. Tā sācies pāra piedzīvojums, kas jau pēc trīs mēnešiem vainagojies ar romantiskām attiecībām. Pirms kara Deniels bieži braucis uz Kijivu, bet Svetlana uz Rīgu.

“Mīlestību grūti izskaidrot, viss notika pats par sevi. Sapratām, ka esam iemīlējušies. Mums mīlēt nozīmē dot, nevis ņemt. Mīlestība ir izvēle, sava veida sevis upurēšana, otra komforta likšana pirmajā vietā. Mīlestība ir par kompromisu, tas, ko dod otram cilvēkam. Nevajag gaidīt neko atpakaļ. Ar tādu pozīciju var nodzīvot ilgi un laimīgi,” pārliecināts ir Deniels.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmais mīlestībā atzinies Deniels, tas noticis viņa vizītes laikā Kijivā. Bija jau jādodas uz Latviju un viņš lidotā atzinies savās jūtās, pretī arī saņemot mīlestības apliecinājuma vārdus.

“Par karu Ukrainā viegli nav runāt ne man, ne Svetlanai. Ukraina mums abiem ir ļoti tuva – mums tur dzīvo draugi un radi. Sieva pārvācās uz Latviju, arī tas bija brīnums. Viņa atbrauca ciemos uz Valentīndienu, biju nopircis atpakaļ biļeti uz 25. februāri, 24. februārī sākās karš – viņa nepaspēja aizlidot. Tad arī nolēmām, ka viņa pārvācas pie manis, mantas izdevās nogādāt Rīgā,” tā Deniels.

Emocionāli grūtā situācija pāra attiecības padara tikai spēcīgākas, tas tāpēc, ka viņi visu pārdzīvo kopā, nevis atsevišķi. Pāris cer, ka drīz viss beigsies un viņi varēs dzīvot mierīgi, bez domām, ka rītdiena var arī nepienākt.

Pagaidām dziedātājs nespēj pateikt, kur mīlnieki dzīvos pēc kara, par to tiks domāts vēlāk, pagaidām viņu mājas ir Rīga. Visticamāk, ka viņi dzīvos abās valstīs, kā tas bija laikā, kad viņiem bija attāluma attiecības.

“Par vēlmi apprecēties ar Svetlanu izlēmu ātri un viegli. Vienmēr esmu bijis orientēts uz nopietnām attiecībām, ieraudzīju viņā visu, ko meklēju dzīves partnerē, nebija nekādu šaubu, ka viņa ir īstais cilvēks. Nezinu, ir viegli vai grūti, atrast dvēseles radinieku, bet, atrodot – nevar laist vaļā,” smaida Deniels.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svetlanu Deniels bildinājis Prāgā, abiem pilsēta ļoti simpatizē, tāpēc ceļojums uz Prāgu bijis tieši laikā. Mūziķis priecājas, ka mīļotā nav nojautusi par gaidāmo notikumu, jo viņš vairākkārt bija teicis, ka jāpaiet vismaz gadam, lai spertu tik nozīmīgu soli.

No rīta mīlnieki brokastojuši kafejnīcā, dziedātājs ierosinājis, lai abi uzraksta to, kāpēc mīl viens otru, bet vakarā uzrakstīto viņi izlasīs.

“Uzrakstījām un aizmirsām, pavadījām skaistu dienu pilsētā. Vakarpusē gājām pastaigāties, gribēju bildināt vienā tornī, no kura var apskatīt visu Prāgu, bet tornis bija slēgts, nācās improvizēt. Prāgā ir ļoti skaists tilts, ejot pa tiltu, teicu, ka laiks izlasīt ko uzrakstījām, sakot, ka būšu otrais. Svetlana izlasīja, es izlasīju, tad nometos uz viena ceļa ar gredzenu rokās un bildināju, viņa teica – jā,” skaisto momentu raksturo Deniels, sakot, ka pēc tam viņi restorānā vakariņojuši.

Kāzas īpaši netika plānotas, bildinājuma vārdi izskanējuši pirms 2-3 mēnešiem un kāzas saorganizētas mēneša laikā. Lielajā dienā klāt bija tikai ģimene, diemžēl, Svetlanas mamma nevarēja ierasties, draugi nevarēja ierasties, tāpēc izlēmām vēlāk, rīkot lielu pasākumu.

Zvērestus lasījām viens otram individuāli, bet ceremonijas laikā pieturējāmies pie pārbaudītajām vērtībām.

“Kāzu bildēs redzams kaķis Kurts. Mēs trijatā esam ģimene – es, Svetlana un Kurts, loģiski, ka viņš arī bija kāzās. Kaķis nokļuva mūsu ģimenē pirms trīs mēnešiem, paņēmām viņu no kādas ģimenes Jelgavā, kur bērnam bijusi alerģija no kaķiem. Likās dīvaini, kad ieradāmies pakaļ, bērns bija istabā kopā ar kaķi, kā tad alerģija? Mājās pamanījām melnas ausis, atklājās ausu ērcītes, arī vēdera problēmas, nodomājām, ka iepriekšējā ģimene vienkārši nevēlējās tērēt naudu un laiku. Mēs izārstējām, rūpējamies, mīlam un nu Kurts ir gan potēts, gan ar pasi,” smejas Deniels.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Medusmēnesi jaunlaulātie baudīs nākamajā mēnesī, plānā ir ceļojums uz Grieķiju. Uzreiz pēc kāzām viņi baudījuši atpūtu Latvijā.

Stāstot par muzikālajiem jaunumiem, Deniels atklāj, ka singls jau bijis praktisks gatavs, bet dators “nobrucis” un faili nebija saglabāti citās ierīcēs. Nu tiek strādāts pie jaunas tehnikas iegādes, tad arī taps jauni projekti.

“Pārskatīju visu – kā skatos uz mūziku, ko gribu teikt, kā teikt, kādā žanrā. Visu pārdomāju un esmu gatavs “šaut vaļā”. Gribu radīt ko svaigu, varbūt, nedzirdētu Latvijā. Gribas radīt interesantas dziesmas un ar gaumi, nevis kopēt. Tuvāko pāris mēnešu laikā plānoju izlaist singlu, bet līdz gada beigām nofilmēt videoklipu un izdot EP albumu ar 5-6 dziesmām,” nākotnes plānus atklāj Deniels.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm