tv3.lv

Žoržs Siksna Putina dēļ zaudējis kontaktu ar 24 gadus veco mazdēlu

Leģendārajam dziedātājam Žoržam Siksnam, kurš šomēnes nosvinēja 65. dzimšanas dienu, pajucis kontakts ar paša mazdēlu, jo jaunietis neslēpj simpātijas pret Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, šonedēļ raksta izdevums “Kas Jauns”.

21. jūnijā 10:46

Žoržs Siksna 23 gadu vecumā kļuva par tēvu meitai Vladai. Atvases audzināšanā dziedātājs nepiedalījās, un abi pirmo reizi satikās pirms dažiem gadiem. Vlada jau ilgus gadus dzīvo Nīderlandē. Tur mitinās arī viņas dēls, kuram šobrīd ir 24 gadi, viņš ir precējies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā žurnālam “Kas Jauns” stāsta Siksna, kontakts ar mazdēlu paputējis, un lielākoties tas noticis abu atšķirīgo politisko uzskatu dēļ. “Tas ir skumji. Bija atbraucis vienu vasaru pie manis uz Ķengaragu un dikti jūsmoja par puķinu. Saku – bet tu krievu valodā nezini neviena vārda (viņš runā angliski, sarunājos ar viņa sievas palīdzību, kas tulkoja), tava babuška tikai zina. Redz, kā ir, – krievu vecāmāte iemāca to naidu pret visiem pārējiem, lai arī dzīvo Eiropā,” par sarežģītajām attiecībām ar mazdēlu un viņa ģimeni izsakās Siksna.

Arī dziedātāja tagadējā sieva Anna ir krieviete, abi ir vecāki trīs gadus vecajam dēlam Jēkabam. Jautāts, kā viņu ģimenē tiek uztverts Krievijas jautājums, Siksna stāsta: “Man sieva skatās ziņas, kas atspoguļo patieso situāciju. Bet caur pazīstamiem cilvēkiem es redzu, kā notiek šķelšanās pašu krievu starpā.

Manas sievas 84 gadus vecā tante dzīvo Harkivā, kur pastāvīgi bumbo. Kundzīte veselības dēļ nevar aizskriet uz metro, kur viņas meita un bērni slēpjas. Dzīvo sešstāvu mājā, kurā palikuši daži dzīvokļi. Elektrības nav, ziņas uzzina, no rīta izejot ārā. Sievasmāte arī piezvanīja tantei, bet daudzi radinieki nevar. Vieni – psiholoģiski, otri – tāpēc, ka dzīvo Krievijā un nedrīkst zvanīt uz Ukrainu. Kāda paziņa satiek savu draudzeni – krievu dakterīti –, kas izvaicā, kādā kanālā skatās ziņas. Izdzirdot, ka “Euronews” – “ā, labi, labi, ej ar savu “Euronews”. Cita paziņa, kura dzīvo Emirātos, nespēj sazvanīties ar savu māti, kas puķina fane, jo jau nākamajā teikumā ejot augstos toņos.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm