tv3.lv

Populārā ukraiņu "influencere" Sofija Stužuka kopā ar trīs atvasēm pārcēlusies uz Rīgu pie mīļotā

Ukraiņu “influencere” Sofija Stužuka, kurai sociālajā platformā “Instagram” seko vairāk nekā 5,3 miljoni sekotāju, no kara šausmām patvērusies Latvijā. Pēc vairāk nekā divu mēnešu klusēšanas sieviete ir atguvusi kontroli pār sociālā tīkla kontiem un pastāsta, kā paiet viņas dienas Latvijā.

5. maijā 15:02

Sofija neslēpj, ka pirmais, kurš aicinājis ņemt bērnus un bēgt prom no Ukrainas, bijis viņas mīļotais, kura personību viņa neatklāj, vien saka, ka vīrietis ir no Latvijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr sieviete kopā ar trīs atvasēm ceļojusi uz Latviju, mīļotais meklējis lielāku dzīvokli, lai visi spētu dzīvot kopā un justies komfortabli.

Trīs bērnu māmiņa apzinās, ka jaunās attiecībās bērni nav joks un viss tiek risināts pakāpeniski, viņiem sanācis viss uzreiz, bet mīļotais lieliski tiek ar visu galā. Kopā dzīvošana nav pirmā latvieša saskarsme ar mīļotās atvasēm, viņi visi kopā baudījuši atpūtu Dubaijā.

“Esam dzīvi, gandrīz veseli un drošībā, tas ir pats galvenais. Tagad dzīvojam Latvijā, nezinu uz laiku tas, vai mēs spēsim atgriezties Ukrainā? Četru dienu brauciens uz Latviju beidzās ar nervu sabrukumu un panikas lēkmēm. Visu ceļu zvanīju mīļotajam un raudāju,” tā Stužuka, uzsverot, ka panikas lēkmes vēl tagad neatlaiž, bet spēku sniedz bērni.

Divus mēnešus trīs Sofijas “Instagram” lapas bija bloķētas un viņai grūti nāca lēmums par atgriešanos sociālajā tīklā, pēc divu lapu atbloķēšanas. Vienā momentā viņa zaudējusi māju, mašīnu, biznesu un arī sociālos tīklus, kas ļāva nopelnīt izdzīvošanai.

“Ikviens kaut ko ir zaudējis. Pavisam noteikti ikviens no ukraiņiem ir ieguvis bailes no nezināmā un ticību, ka reiz tas viss beigsies. Dzīve jāveido no jauna, bet tā tik un tā turpinās,” prāto Sofija, sakot, ka no Ukrainas aizbraukusi ar diviem čemodāniem, vienā salikusi bērnu lietas, otrā savas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā pozitīvo viņa nosauc to, ka ir kopā ar bērniem un mīļoto. Tieši mīļotais viņu ļoti atbalsta un palīdz cīņa par psihiskā stāvokļa atjaunošanos. Pāris jau nosvinējuši pusgadu attiecībās. Sākumā viņi katras divas nedēļas lidojuši viens pie otra, jo abiem bijušas savas dzīves, pienākumi dzimtenēs. Tad dzīve visu pakārtojusi citādāk.

Kijivā ir palikuši viņas vecāki un tuvinieki, par tiem Sofija aizlūdz katru dienu. Vairums draugu, gluži kā viņa, pametuši visu iedzīvo un devušies uz “nekurieni”.

“Dzīvoju parastu ģimenes dzīvi bet auklēm, palīdzēm, bērnudārziem. Gatavoju ēst, tīru, mazgāju, izšķiru bērnu kautiņus vismaz 100 reizes dienā. Tikt galā ar trīs maziem bērniem ir reāli, bet var aizmirst par sevi, par ārieni, atpūtu, pilnveidošanos un sportošanu,” raksta Sofija.

Mierīga mājas dzīve ļāvusi skaistulei atcerēties, ka viņa lieliski gatavo un tas ļauj priecēt ģimeni ar gardiem ēdieniem.

Sofija kopā ar mīļoto un bērniem bieži dodas pastaigās pa Rīgu, bauda sauli, kopā būšanu un priecājas par bērnu smiekliem. Bērni apmeklē arī mākslas terapiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm