tv3.lv

Samanta Tīna: Turcijā respektablāks skaitās vīrietis, sievietes ir vairāk skaistumam

Populārā pašmāju dziedātāja Samanta Tīna ir atgriezusies no desmit dienu atpūtas brauciena uz saulaino Turciju, kur viesojās jau otro reizi. Pirmo reizi māksliniece Turciju apmeklēja kopā ar draudzenēm, bet otrajā reizē kopā ar mīļoto vīrieti, un pārliecinājusies – vietējo attieksme pret dzimumiem nu ļoti atšķiras!

2018. gada 22. maijā 11:52

Kā Skaties.lv atklāj Samanta,  uz Turciju viņa devusies uzņemt saules enerģiju un atgūt spēkus pirms eksāmeniem. Viss, ko dziedātāja vēlējās, bija vienkārši atpūta, tradicionālo ēdienu baudīšana un iepirkšanās vietējos tirdziņos, tas arī izdevies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Apmetāmies Alānijā, kas, salīdzinot ar tūrisma centu, Antāliju ir kā “kolhozs”, bet mēs apmetāmies 2014. gadā celtā viesnīcā, kura sevī iekļāva visu, ko vēlas cilvēks, kas devies vienkārši atpūsties.

Es neesmu izvēlīga, meklējot apmešanās vietas, labprāt baudu vietējo kolorītu, piemēram, ceļojuma laikā uz Taizemi dzīvojām uz neapdzīvotas salas, kur elektrību ražoja īpaši ģeneratori,” skaidro Samanta.

Ikviens ir dzirdējis nostāstus par turku uzmācīgajiem vīriešiem. Izrādās, baumas ir patiesas, ko Samanta īpaši izjutusi pirmajā brauciena laikā, kad, apmeklējot piecus veikalus, tikusi jau pie deviņiem līgavaiņiem. Šoreiz, braucot kopā ar mīļoto vīrieti, turki izrādījuši respektu.

Kā nekā, Turcijā kungs esot respektabls, bet sieviete domāta skaistumam. Kungam visu sniedz pirmajam, tikai tad sievietei.

“Šoreiz viena pati izgāju ārā uz īsu mirkli un, jūtot uzmanību, atgriezos atpakaļ. Man nepatīk šāda uzmanība, nepatīk, ja palaiž rokas cilvēki, ko nepazītu. Viņiem tā ir norma, pat uz pirātu kuģa, kas domāts tūristiem, fotogrāfs pats var noņemt brilles, no džinsu kombinezona nolaist lencīti, man tas neliekas pieņemami,” tā Samanta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viesnīcā izdevās nobaudīt arī turku nacionālo ēdienu – plovu ar kanēli, nacionālos saldumus. Viņu virtuve māksliniecei liekas unikāla, bezizmēra. Samanta ir droša – turki var sagriezt salātos jebko, uzgrilēt jebko un tas būt lielisks un atmodinās garšas kārpiņas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm