tv3.lv

Sergeja Zvereva bizness ir bankrotējis: Nevaru strādāt par autobusa vadītāju vai konduktoru

Sankcijas būtiski ietekmē Krievijā populārā šovmena Sergeja Zvereva biznesu. Slavenība nespēj samaksāt par īri, nepietiek naudas darbinieku algām. Sergejs atklāj, ko domā par nākotni un iztikas pelnīšanu.

1. maijā 15:48

58 gadus vecais mūziķis, slavenību frizieris jūtas sarūgtināts problēmu iespaidā, bet pagaidām nepadodas. Viņš dzīvo no ietaupījumiem un šobrīd vēl spēj sev neatteikt nevienā no iegribām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Visi skaistumkopšanas saloni, kuri man piederēja, ir aizvērti. Maskavā ir ļoti dārga īre. Lai sāktu biznesu galvaspilsētā, nepieciešama ļoti liela nauda. Šobrīd, darboties Krievijas galvaspilsētā – ir burtiski nereāli. Cik zinu kolēģus, visiem šobrīd ir teju identiska situācija. Dizaineriem iet līdzīgi. Daudzi ir aizvēruši salonus un ar šūšanu nodarbojas mājās. Redzot viņus, saprotu, ka neko jaunu vērt vaļā nevajag. Liela daļa manu klientu ir devušies uz ārzemēm, bet palikušie patlaban nedomā par frizūrām,” tā Zverevs.

Sergejs nedomā sevi izmēģināt jaunās profesijās, viņš cer, ka drīzumā situācija Krievijā normalizēsies un viss ieies vecajās sliedēs.

”Nevaru strādāt ne par autobusa vadītāju, ne par konduktoru, man nav šādu prasmju,” stingri nosaka Zverevs, liekot noprast, ka ikvienam dzīvē ir sava vieta.

Minimālus ienākumus slavenībai sniedz koncerti, kuri reizēm vēl ir, bet ne tik daudz kā pirms sankcijām.

”Papildus visam nodarbojos ar ekoloģiju, aizstāvu Baikālu, tur sākušies pavasara ugunsgrēki. Tas kaitē ne tikai ekoloģijai, bet arī dzīvniekiem. Visiem saku, ka nedrīkst dedzināt kūlu, bet neviens manī neklausās un tad zāles vietā deg viss mežs. Tuvākajā laikā braukšu uz Baikālu un kontrolēšu situāciju paša acīm,” apņēmīgi nosaka Sergejs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm