tv3.lv

Slavenie iluzionisti Pecolli turpmāk vairs nenesīs Latvijas vārdu pasaulē

19. un 20. oktobrī Rīgas Kongresu namā norisināsies iluzionistu Pecolli teatralizētā cirkus izrāde “Ah … Liz”, kura tapusi, iespaidojoties no visu iemīļotās grāmatas “Alise Brīnumzemē”. Izrāde pārsteigs ar krāšņiem tērpiem, piena dūmu paklāju, krāsainiem ziepju burbuļiem un citiem vizuāliem brīnumiem!

2019. gada 10. oktobrī 9:35

“Šī ir ekskluzīva iespēja Latvijas iedzīvotājiem pirmajiem redzēt mūsu jauno izrādi, kurai iedvesma ir nākusi no pasaulē zināmā “Alises Brīnumzemē” stāsta. Tā būs teatralizēta cirka izrāde ar specefektiem, 3D projekcijām, iluzionisma mākslas pielietojumu, piemēram, Alises auguma izmēra pārvērtībās vai Cepurnieka triku un joku vērošanā,” stāsta izrādes autore Dace Pecolli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iluzioniste Dace Pecolli reizi mēnesī iekrīt transā un “ceļo”

Iluzionisti Dace un Enriko Pecolli laulībā aizvadījuši 20 gadus! Pāris atklāj laimīgas laulības noslēpumu

“Ah … Liz” īpašu “odziņu” sniegs pieaicinātie mākslinieki no Amerikas, Itālijas, Ukrainas un Krievijas. Par muzikālo noformējumu parūpēsies pieprasītais komponists Enzo de Roza.

Tērpus, ikvienam cirkus izrādē iesaistītajam personāžam, radījusi māksliniece Elita Patmalniece, kura nekad nav lasījusi “Alisi Brīnumzemē”, tāpēc piedāvā savu versiju par tēlu vizuālo veidolu.

Pēc izrādēm Latvijā, Pecolli ģimene sniegs viesizrādes dažādās pasaules malās, prezentējot “Ah … Liz”, bet nesot Itālijas, ne Latvijas vārdu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Lēmumu pieņēmām pēc vairākkārtējiem atteikumiem no Latvijas Kultūras projektu iestāžu, kas finansē kultūras projektus – “KKF” un “LIAA Radošais inkubators” puses. Mēs 25 gadu garumā esam uzstājušies Latvijā un Latvijas vārdu godam nesuši pasaulē. Kopumā 75 dažādās valstīs,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Dace Pecolli.

Dace un Enriko ir saņēmuši arī prestižo iluzionistu balvu – Merlina statueti, šo balvu ir saņēmis arī Deivids Koperfīlds, saņemti arī citi apbalvojumi.

“Parasti visu darām pašu spēkiem, tā arī turpināsim, ja valsts iestādes neatbalsta finansiāli, neuzskata, ka tas vajadzīgs, nekas cits mums neatliek, kā turpmāk darboties zem citas valsts karoga! Priecājamies par Latvijas skatītāju uzticīgo atbalstu daudzu gadu garumā,” tā Dace.

Ģimene piebilst, ka skatītāju priecīgās sejas un sajūsma ir vislabākais atalgojums, kas vainagojas pēc liela ieguldītā darba, veidojot jaunu izrādi.

Vēlies apmeklēt Pecolli ģimenes radīto izrādi? Biļetes pērc ŠEIT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm