tv3.lv

Striptīzdejotājs Gustavito: Uz skatuves nedaru neko tādu, par ko man kā ģimenes cilvēkam būtu jākaunas

Latvijas dāmu iecienītā vīriešu striptīza deju grupa “MEN$” ar saviem erotiskajiem šoviem pakļauj ne tikai vietējo dāmu sirdis, bet viņus iekāro arī dāmas tālajā Amerikā. Viens no “MEN$” dalībniekiem Gustavs Vītoliņš, jeb Gustavito ir desmit gadus ilgās attiecībās, kurās aug sešus gadus vecs dēls. Mākslinieks neuzskata, ka dara ko tādu, par ko ģimenei būtu jākaunas.

2018. gada 13. jūlijā 11:07

Dīdžejs, pasākumu vadītājs un dejotājs Gustavito ar deju grupas “MEN$” līderi Arvīdu sadarbojas jau sen, no mirkļa, kad to pieaicināja kā mākslinieku dažādos muzikālos projektos, Arvīds dejojis, bet Gustavito bijis dīdžejs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pirms pašas pirmās “MEN$” uzstāšanās iesildīju publiku, spēlējot dejas. “Iekurināju” dāmas gan ar mūziku, gan atbilstošām frāzēm mikrofonā. Pēc šova biju patīkami pārsteigts, kādā līmenī grupa darbojās un kā to uztvēra publika. Vakara gaitā arī es “iekarsu” un, kādā brīdī norāvu sev nost kreklu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Gustavoto.

Pēc krekla noraušanas Arvīds piedāvāja vīrietim pievienoties grupai, jo tieši meklējis atraktīvu dīdžeju un vadītāju, kurš prastu uzrunāt daiļā dzimuma būtnes. Lēni palēnām strādājot pie šova programmām arī, Gustavito tika ierauts deju priekšnesumos.

“Striptīzs skan kaut kā banāli. Es uzrunājot apmeklētājas un iepazīstinot ar mūsu šovu, to nosaucu par erotisku teātri. Piedāvāju dāmām ļauties fantāzijām un doties ceļojumā kopā ar mums, viegli nerātnā atmosfērā. Vēl to var nosaukt par dāmām domātu Disnejlendu,” smaida Gustavito.

Vīrietis joprojām darbojas kā dīdžejs, vada pasākumus un ir producents. Tam visam var sekot sociālajā tīklā “Instagram” @djgustavito.

Dejotāja sieva, reiz šovā “Latvijas princese” iepazītā Sanita, nav greizsirdīga saistībā ar to, ka viņas vīrs dejo citu dāmu priekam un tiek, iesaistīs daudzu dāmu erotiskajās fantāzijās. Ja Sanita būtu greizsirdīga, tad Gustavito sāktu satraukties, ka viņa attiecībās kaut kas nav kārtībā. Viņi ir pieauguši cilvēki, attiecībās desmit gadus. Jau iepazīstoties, vīrietis darbojies izklaides industrijā, viņa to pieņēmusi un saprot, ka tas ir veids, kā vīrs pelna naudu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai dejotu striptīzu, ir jābūt tik seksīgam, lai dāmas vēlētos ar konkrētu vīrieti saistīt savas fantāzijas. Gustavito sieva Sanita vīram saka, ka viņš ir seksīgs un mākslinieks viņai tic.

“Deju grupai “MEN$” noslēdzās Amerikas tūre, un tās ietvaros notika vairāk nekā piecdesmit šovi. Pēc šoviem rīkojām “Meet and greet”, tikāmies ar apmeklētājām, kuras bija iegādājušās VIP biļetes. Bija patīkami saņemt komplimentus par izskatu, augumu, šovu, balsi un attieksmi. Tad jau viss OK, var uz tās skatuves raut nost to kreklu. Taču, ja es tagad pateiktu – hey, re, kāds es seksīgs, tad lielākā daļa padomātu, ka man “jumtiņš” aizbraucis,” uzjautrinās Gustavito.

Saistībā ar to, ka sievietes ir neprognozējamas, tad dažādos šovos ir gadījies, ka kāda lēdija uzskrien uz skatuves vai stāvot tuvu skatuvei cenšas ātrāk noraut dejotājiem drēbes vai iekniebt, bet viss tiek kontrolēts un pārvērts par šova elementu.

MEN$ piedzīvojumi Amerikā:

Gustavito neslēpj, ka draugi, kuri, apmeklējuši šovus atzinīgi, novērtē un atbalsta, bet ir paziņas, kuras dzirdējušas par projektu, aprunā un, protams, daudz fantazē par to gan, kas notiek uz skatuves, gan arī par to, kuram ir kāda loma šajā šovā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mans sešgadīgais dēls ir redzējis, kā es spēlēju ballītes, vadu bērnu pasākumus Ziemassvētku vecīša vai dzelzs vīra tērpā. Dēlam patīk skatīties video vai bildes, kur es ugunsdzēsēja kostīmā rauju nost kreklu. Viņa acīs es esmu Halks, stiprinieks, labākais tētis un viņš ir mans lielākais fans. Uz skatuves nedaru neko tādu, par ko man kā ģimenes cilvēkam būtu jākaunas,” aizdomājas Gustavito.

Mākslinieks atklāj, ka komandējumi citās pilsētās vai valstīs, šovi, stiprina ģimenes attiecības, jo rada iespēju sailgoties vienam pēc otra.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm