tv3.lv

”Tāds kauns, viņš mani ”iegāza”!” Irina Biļika sašutusi par bijušā vīra rīcību

Ukraiņu dziedātāja Irina Biļika, kura kara dēļ pameta dzimteni un devās uz ārzemēm, ir sašutusi par bijušā vīra, mākslinieka Aslana Ahmadova rīcību. Sākoties karam, mākslinieks devās uz dzimto Azerbaidžānu, bet drīz vien paziņoja par koncertiem Krievijā, kuros izpildīs kara dziesmas.

22. maijā 16:17

Uzstāšanos Krievijā un Annas German kara dziesmu dziedāšanu, mūziķe uzskata par viņas bērna tēva nodevību.

”Šajā situācijā ir divi galvenie vārdi – bijušais vīrs, mēs izšķīrāmies pirms pusgada, tas par daudz ko liecina! Mums jau tad bija dažādi skatījumi uz dzīvi. Jā, sākoties karam, viņš mani atbalstīja, pārdzīvoja par dēlu. Nesekoju līdz viņa dzīvei, mēs reti tiekamies un dzīvojam katrs savu dzīvi. Šķiršanās bija mans lēmums,” tā Irina.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par bijušā mīļotā koncertiem un atgriešanos Krievijā – viņa uzzinājusi no preses un bijusi nepatīkami šokēta.

”Uz tiem koncertiem atnāks kādi 20 cilvēki, nesaprotu, kāpēc tā darīt? Naudu tas nesniegs! Kurš mūsdienās klausās Annas German dziesmas? Viņš tādu ”ēnu” uzmeta uz mani. Tas ir kauns, pirmkārt jau viņam, viņš pat nepabrīdināja mani, es būtu centusies atrunāt viņu. Labāk būtu draugiem paprasījis tās kapeikas,” skarba ir Irina.

Biļika nesaprot Ahmadova rīcību. Uzskata, ka Annas German dziesmas vairumam asociējas ar padomju armiju un šobrīd radīs asociāciju ar Krievijas iebrukumu Ukrainā, parādot, ka Ahmadovs atbalsta karadarbību.

”Iespējams, viņam steidzami nepieciešama nauda. Zinu, ka viņa tēvs ir smagi slims un viņam palikušas vien pāris dienas ko dzīvot. Man ir ļoti skumji, Aslans zina, cik man šobrīd ir smagi, nav darba un nav zināms, kad būs. Bet viņš ņem un šādi mani “iegāž”. Ticu, ka mani atbalstītāji apzinās manu pozīciju un to, cik ļoti atbalstu Ukrainu,” cerību pilna ir Irina.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm