tv3.lv

Ukrainā Diāna Paško spējusi no jauna izjust laimi un piepildījusi gadiem lolotus muzikālos sapņus

Pēdējā laikā dziedātājas, ”X Faktora” dalībnieces Diānas Paško dzīve ir cieši saistīta ar Ukrainu, konkrētāk ar Harkovu, kur viņa atradusi domu biedrus un veido jaunu muzikālu materiālu. Mūziķe nespēj klusēt, tāpēc sociālajos tīklos pauž savu viedokli, nostāju, neslēpjot sāpes, ko izjūt saistībā ar skaistās pilsētas izpostīšanu un draugiem, kuri mitinās bumbu patversmēs.

28. februārī 17:00

Diāna atklāj, ka pirms astoņām nedēļām bijusi Harkovā, strādājusi pie jaunām dziesmām. Viņai palīdzējis brīnišķīgs jauns cilvēks, lielisks, pozitīvs savas jomas profesionālis Dias, ar kuru duetā mūziķe dzied dziesmu ”Bordo”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tieši Dias spējis piepildīt Diānas muzikālos sapņus, kurus viņa nesusi sirdī daudzus gadus.

Harkovā nofilmēts arī dziesmas videoklips, un, satikti daudzi gudri, atvērti cilvēki, kuri nu kļuvuši šova zvaigznei par labām paziņām.

”Šajā pilsētā no jauna sajutu dzīves garšu un pēc daudziem mēnešiem atkal sajutos laimīga. Pilsētā ir skaisti skati, kas iedvesmo, palīdzēja arī jauki, jautri cilvēki, kuri gatavi atdot pēdējo,” tā Diāna.

Diāna nespēj aptvert, ka, kamēr viņa Latvijā var iet uz veikaliem, atvērt logu un redzēt skaidras debesis, gulēt savā gultā, viņas draugus bombardē, cilvēki guļ metro, pagrabos, nezina, kas būs pēc stundas, kur nu ilgākā laika posmā.

“Uz cilvēkiem šauj, cilvēki zaudē mājas, grūti tikt pie medikamentiem un pārtikas, jo veikali un aptiekas ir sagrautas. Daudzi klusē, noskatās, neizsaka viedokli. Iespējams, tas tāpēc, ka viņiem Ukrainā nav tuvinieku? Man interesanti, kā šie cilvēki rīkotos, ja es tur būtu. Man tur tagad bija jābūt, veiksme, ka esmu Latvijā, ka mainījās plāni pēdējā mirklī,” sirds kliedzienu izpauž Diāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķe katru dienu iet uz protestiem pie Krievijas vēstniecības, viņa nespēj vienkārši sēdēt un novērot.

”Es saprotu, ka Putinam ir vienalga, cik cilvēku pasaulē stāv ar kartoniem rokās. Viņš laikam ir sajucis prātā un dzīvo pats savā pasaulē, esmu tikai cilvēks un man vajag ko darīt, kā sevi nodarbināt,” paziņo Diāna.

Vakaros mājās dziedātāja nespēj aizmigt, skatās video, sazinās ar draugiem Harkovā, lai tikai uzzinātu, vai viņi ir dzīvi.

”Ceru, ka, drīz tas beigsies un mums nebūs jāpārdzīvo par sevi un savām mājām,” ar asarām nosaka Diāna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm