tv3.lv

Ukraiņu ”Influencere” Sofija Stužuka Jūrmalā nosvin 27. dzimšanas dienu

Sākoties karam Ukrainā, viena no valsts populārākajām ”influencerēm” Sofija Stužuka kopā ar trīs atvasēm devās no Kijivas uz Latviju pie sava mīļotā. Nu pāris mitinās Jūrmalā, kopā audzina Sofijas bērnus un bauda savu laimi. Dzimšanas dienai par godu Sofija dalījusies ar pikantiem kadriem un pārdomām.

21. maijā 17:30

Skaistas fotogrāfijas no dzimšanas dienas Sofija publiskoja sociālajā tīklā ”Instagram”, izrādot balonus, ziedlapiņas, lielu ziedu pušķi un dāvanu no mīļotā – dimanta auskarus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Šī gada laikā nodzīvoju vienu mazu dzīvi un daudz izmainījos, viss apkārt mainījās, ne uz to labāko pusi. Ja fokusējamies uz labo, tad – man ir jauna dzīve, jauna māja, jauna valsts, jauns cilvēku loks. Tātad – jaunas iespējas. Sajūtu, ka ar visu šajā dzīvē varu tikt galā,” tā Sofija.

Pēdējā gada laikā Sofija ir kļuvusi nobriedušāka un gudrāka, bet, apzinoties tās puses, kurās viņa joprojām ir nesapratīgs bērns.

Blakus ir mīļotais vīrietis, attiecības, par kādām viņa agrāk tikai sapņojusi.

Gada laikā izdevies zaudēt 10 kilogramus svara, kas viņai nedevuši mieru vismaz gadu.

Lielu prieku sagādā arī jaunais cilvēku loks, šķiršanās no cilvēkiem, ar kuriem jau nebija pa ceļam.

Jaunais dzīves gads sākas ar jaunu izpratni, lietu pārvērtēšanu, jauniem mērķiem un vēlmēm veidot ideālu dzīvi sev un bērniem.

”Esmu sapratusi, ka nekas dzīvē netiek dots vienkārši tāpat. Par visu dzīvē ir jācīnās – jādzīvo, jārīkojas, jāiet uz priekšu. Jābūt sev pašai, jāizsaka viedoklis, bet jādomā par citiem. Empātijas izrādīšana, rūpes par mīļajiem, ģimenes saglabāšana ir pats galvenais,” raksta Sofija.

Stužuka priecājas, ka ieiet 27 gadu vecumā ar vēlmi dzīvot!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm