tv3.lv

Viktorija Vailda baudu no skūpstīšanās sāka izjust tikai pēc lūpu palielināšanas

Latvijā dzimusī foto modele Viktorija Vailda izceļas ar astotā izmēra krūšu izmēru un lielām, pilnīgām lūpām. Sarunā ar portālu Skaties.lv modele neslēpa, ka baudu no skūpstīšanās sāka izjust, tikai palielinot lūpas. Tas nav lēts prieks, viena palielināšanas reize skaistulei izmaksā 2800 – 3500 eiro.

2018. gada 27. jūnijā 10:10

Viktorija stāsta, ka lielas lūpas un krūtis ir gaumes lieta, vienam patīk lielas formas, otram mazas. Viņa pati priekšroku dod lielai dekoltē zonai un lielām lūpām. Daiļava uzskata, jo lielākas, jo skaistākas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kad man bija mazas lūpas, skūpstīšanās bija neinteresanta. Mans mīļotais vīrietis teica, ka skūpstīt sievieti ar mazām lūpām ir tas pats, kas skūpstīt sienu. Kopš palielināju lūpas viņš beidzot jūtas skūpstīts,” atklāj Viktorija.

Pēc lūpu palielināšanas skūpsti kļuvuši jutekliskāki, erotiskāki, izjustāki un Viktorijas mīļotais beidzot jūtas apmierināts. To visu panāk jaunā lūpu forma.

Daudzi uzskata, ka tik lielā mērā palielinot lupas un krūtis zūd to jūtīgums, modele tam nepiekrīt, viņa apmeklē labus ārstus, tāpēc viņas lūpas un krūtis ir jūtīgas un spēj sniegt baudu gan viņai, gan partnerim. Lūpas un krūtis ir mīkstas un dabīgas.

“Tas nav nekas pretdabisks. Ir arī cilvēki, kurus daba apveltījusi ar sulīgām lūpām un iespaidīgu dekoltē zonu. Lielas lūpas un krūtis padara sievieti seksuālu, un tāds ir mans mērķis – izskatīties seksuālai. Sākot palielinot lūpas vēlējos arvien lielākas un lielākas,” skaidro Viktorija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai iegūtu tik lielas lūpas, kādas ir Viktorijai, par vienu ārsta vizīti jāmaksā 2800 – 3500 eiro. Nepieciešami 8-10 miligrami “filleru”, bet viens miligrams “Juvederm3” “filleru” maksā 350 eiro.

“Iesaku sievietēm pamēģināt lūpu palielināšanu. Ja nepatiks pēc pusgada efekts izzudīs. Galvenais doties pie labiem ārstiem un izvairīties no parastiem kosmētikas kabinetiem. Sava veselība un skaistums ir jāsargā, pret to jāattiecas nopietni. Lai ietaupītu pāris simtus eiro, nevar riskēt ar savu ārējo veidolu,” pamāca Viktorija.

Modele domā, ka pilnīgas lūpas padara seju piemīlīgu un arī deguns izskatās mazāks.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm