Smieklu deva brīvdienām. Komēdijas dažādām gaumēm

Komēdijas, ja vien tās patiešām izceļās ar žilbinošiem un prātā paliekošiem jokiem, ir mūžīgas. Dažkārt ir pat vērts noskatīties arī kādu filmu, kuras stāsts zināms no galvas, bet joki tajā arvien smīdina. Nākamās paaudzes televīzija “Go3” piedāvā komēdiju izlasi, kas neliks vilties.

18. martā 10:00

Visvarenais Brūss” (2003)

Ak, jel! Komēdijas karalis Džims Kerijs vienā no savām spožākajām lomām! Starp citu, ar šo lomu Kerijs nopelnīja arī ASV “Kid’s Choice” un “Teen Choice” balvu un tika atzīts par jaunākās auditorijas iemīļotāko aktieri. Savukārt pašu filmu novērtēja dažāda vecuma skatītāji, piešķirot tai ASV “People’s Choice” gada balvu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Džima Kerija atveidotais Brūss Nolans ir ne īpaši veiksmīgs televīzijas laika ziņu reportieris, kurš netīšām, pats īsti negribot, kļūst par Dievu. Šķiet, viss viņam sāk iet no rokas, taču Dieva loma ir ne tikai balva, bet arī pienākums. E-pastā pienāk cilvēku lūgšanas, uz ielas jāpalīdz bezpajumtniekiem un vēl jāspēj tikt galā ar savu laicīgo dzīvi. Brūsam nav izvēles – darbiņš jāmīl.

Pēdējā maiņa” (2020)

Filma “Pēdējā maiņa” ir stāsts par diviem vīriešiem. Viņi abi cenšas izdzīvot vienā pilsētā, tomēr viņu dzīves ir tik atšķirīgas. Tas, kas viņus vieno, ir darbs ātrās ēdināšanas restorānā. Stenlijs te jau ir nostrādājis 38 gadus, bet nu ir pienākusi viņa pēdējā darba diena. Viņa dzīve piedzīvo negaidītu pavērsienu, kad viņš sadraudzējas ar afroamerikāņu kolēģi Dževonu.

Savu pasaules pirmizrādi filma piedzīvoja Sandensas kinofestivālā, ASV. Tā tika novērtēta gan skatītāju, gan kino kritiķu lokā. Prestižais izdevums “Variety” filmu raksturojis ar hiperbolizētu apzīmējumu – “fantastiska ātrās ēdināšanas traģēdija”. Domājams, ka filma būs baudāma tieši ar ātrajām uzkodām!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Spiegs kļūdas pēc” (2016)

Laikā, kad pasaules kinoekrānos parādījās filma “Borats” (2005), pie pasaules komēdiju debesīm iemirdzējās zvaigzne, kas tagad kļuvusi par interneta mīmu visā pasaulē. Komiķis Saša Barons Koens turpinājis attīstīt savus ekrāna varoņus un šoreiz pievērsies spiegu filmas parodijai.

Filma stāsta par futbola huligānu Nobiju, kuram ir viss, par ko mazpilsētas Grimsbijas iedzīvotājs vien var sapņot, – ieskaitot 11 bērnus un smukāko meiteni ziemeļaustrumu Anglijā. Arī viņa kvēlākā velēšanas tūlīt piepildīsies – Nobijs beidzot satiks jaunāko brāli, no kura viņš ticis atšķirts vēl bērnībā un kuru meklējis 28 gadus! Taču Nobijam nav ne jausmas, ka Sebastians tagad ir ļoti bīstams slepenais aģents. Turklāt tikko izziņots globāls teroristu uzbrukums.

Kriminālās ekselences fonds” (2018)

Režisors Oskars Rupenheits 2018. gadā pārsteidza visu kino industriju, izveidojot mazbudžeta filmu, kas rekordātrumā ieguva ievērojamu skatītāju atzinību. Filma tika nominēta sešām “Lielais Kristaps” balvām, no kurām ieguva divas –  par labāko scenāriju (autors Oskars Rupenheits) un labāko aktiera balvu otrā plāna lomā (Andris Daugaviņš).

Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis komēdijā “Kriminālās ekselences fonds”! Imants Veide raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku un izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta kaimiņiene, kurai, kā izrādās, ir lielāki pauti nekā visiem pārējiem kopā!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm