Šova un skatītāju simpātiju uzvarētājs – Baltais vilks! Noskaidroti “Fināla balsojuma” balvu ieguvēji!

0 Komentāru
Šova un skatītāju simpātiju uzvarētājs – Baltais vilks! Noskaidroti “Fināla balsojuma” balvu ieguvēji!

Jauna sezona, jaunas maskas, ko atmaskot un iemīlēt! Katru nedēļu šova “Balss maskā” skatītājiem bija iespēja ne tikai būt par detektīviem un izteikt savas domas par to, kas tad īsti slēpjas zem maskām, bet arī balsot par savu favorītu un laimēt foršas un noderīgas balvas!

VISAS DESMIT nedēļas pēc kārtas par skatītāju izteiktu līderi un iemīļotāko tēlu maskā kļuvis BALTAIS VILKS! Tieši viņa atraktivitāte uz skatuves un noslēpumainais tēls arī šonedēļ izpelnās pirmo vietu skatītāju simpātiju balsojumā un sirdīs.

Viņa priekšnesums šonedēļ izpelnījās vislielāko fanu sajūsmu un “Fināla balsojumā” digitāli kopā savāca 3320 balsis, kas nodrošināja arī pirmo vietu. Otrajā vietā šoreiz “Saules Meita”, kas tika pie 975 balsīm! Trešajā vietā uzmirdzēja “Fēnikss”, kas tika pie 724 balsīm.

APSVEICAM UZVARĒTĀJUS!

Starp visiem balsotājiem esam izlozējuši PIECUS laimīgos uzvarētājus, kuri arī tiks pie balvām – apsveicam Guntis J., Sarmite G., Sanita Ļ., Evelīna G. un Ainars G., ar jums sazināsies Skaties.lv pārstāvji, lai izskaidrotu kā tiksiet pie godam nopelnītās balvas!

Balvas šonedēļ no “Bite” – austiņas; “Aizdevums” – kafijas automāts; “Valio” – Alma piena produktu izlase;  “Samsung” – Air Buds austiņas un “Cido” pārsteiguma balva!

Līdz šim, Simpātiju balsojumā katru nedēļu bija iespēja atbalstīt savu favorīt masku un laimēt balvu. Pēdējā šova nedēļā Simpātiju balsojums pārtapa par Fināla balsojumu, kurā ne tikai bija iespēja atbalstīt savu favorīt masku, bet arī izteikt, kuram no dalībniekiem bija jāuzvar.

Paldies visiem, kuri šīs DESMIT nedēļas atbalstīja savas simpātiju maskas un balsoja. Vēlreiz sveicam uzvarētājus!

Vairāk informāciju par aktivitāti un pašu Fināla balsojumu meklē ŠEIT!

0 Komentāru