“Šovasar ir ideāls laiks saldējuma ēšanai!” Ralfs Eilands mācās lasīt laika ziņas

1 komentārs
“Šovasar ir ideāls laiks saldējuma ēšanai!” Ralfs Eilands mācās lasīt laika ziņas

Kurš gan nav sapņojis par iespēju pagozēties televīzijas prožektoru gaismā? Šāda iespēja šovasar paspīdēja arī mūziķim Ralfam Eilandam.

Šī gan nav pirmā reize, kad Ralfs redzams televīzijas kameru priekšā, taču laika ziņas viņš noteikti vēl nav vadījis. Pateicoties saldējuma “Super Viva” sarūpētajiem vasaras piedzīvojumiem, Ralfs uzzināja ne tikai, kāds laiks gaidāms, bet arī ielūkojās laika ziņu tapšanas aizkulisēs. To visu viņam parādīja lieliskā TV3 laika ziņu moderatore Maija Rozīte-Krištopane. “Šovasar ir ideāls laiks saldējuma ēšanai,” tāda ir Ralfa laika ziņu prognoze šai vasarai.

Ja vēlies vasaru pavadīt #pirmreizīgi, izdari arī Tu kaut ko jaudīgu! 

Izveido savu vasaras “Bucket list” un meties jaunos piedzīvojumos kopā ar Ralfu!

“Super Viva” aicina – saliec pats savu “Bucket list”, piedalies izlozē un iespējams tieši Tu vasaras vidū varēsi savu ieceri īstenot kopā ar Ralfu Eilandu! Mēs to nofilmēsim un parādīsim pasaulei! Esi gatavs? Vairāk uzzini ŠEIT! 

Pastāsti, ko Tu šovasar vēlies izdarīt un laimē kasti saldējuma. Kas jādara?

  • Paveic kaut ko pirmo reizi! Publicē ierakstu, foto vai video savā “Facebook”, “Instagram” vai “Draugiem.lv” profilā un pastāsti, ko Tu šovasar vēlētos izdarīt pirmo reizi savā mūžā. Ja esi jau kaut ko paveicis – arī to vari publicēt savos sociālos tīklos. Galvenais – pie saviem ierakstiem lieto mirkļbirku #pirmreizīgi.
  • Piedalies kādā no portāla Skaties.lv rīkotajiem sociālo tīklo #pirmreizīgi konkursiem! Pastāsti par savām vasaras iecerēm un piedzīvojumiem komentāros zem jebkuras #pirmreizīgi publikācijas Skaties.lv sociālajos tīklos (“Facebook”, “Instagram” vai “Draugiem.lv”). Neaizmirsti pievienot mirkļbirku #pirmreizīgi.
1 komentārs