tv3.lv

"Ar kopīgām interesēm ir par maz, lai būtu kas vairāk par paziņām." Mīlas šova Leina par randiņa partneri Gintu

Sievišķīgā Leina šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” devās uz randiņu ar romantisko Gintu. Pēc šova pāris satikās vēl divas reizes, bet mīlestība tā arī neuzplauka. Leina jau pusgadu ir brīva sieviete, viņa nesteidzas ar attiecību izveidi, jo ir jauna un apzinās, ko vēlas. Jaunā sieviete lieliski jūtas arī pati savā kompānijā.

2021. gada 4. martā 17:16

Dodoties uz “aklo randiņu”, Leina neloloja cerības satikt tādu puisi, kā norādījusi anketā. Šovu viņa uztvērusi ne vairāk kā izaicinājumu un iespēju gūt jaunu pieredzi, izjūtas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc dalības mīlas šovā Leina un Gints ir tikušies vairākkārt un iepazīstinājuši viens otru ar savām ģimenēm

Mīlas šova Gints skaidro, kāpēc neizveidojās attiecības ar sievišķīgo Leinu

“Teikt Gintam JĀ mani motivēja viņa atstātais iespaids uz mani brauciena laikā. Biju pārsteigta, cik daudz kopīgu interešu mums ir – šajā ziņā attiecību eksperti mūs bija piemeklējuši ļoti veiksmīgi. Gints man šķita arī diezgan vīrišķīgs un inteliģents, tādēļ biju ieinteresēta turpināt randiņu, lai saprastu, kā jūtamies viens otra kompānijā bez kamerām,” savu izvēli skaidro Leina.

Leina apstiprina Ginta teikto, ka viņi pēc filmēšanas tikās vēl divas reizes – pirmajā reizē devās pastaigā, bet otrajā – Gints atbrauca un apsveica Leinu jubilejā. Nu viņi ir palikuši par paziņām, kas bieži nekomunicē.

Ar viens otra vecākiem viņi iepazinušies ne kā potenciālie mīlnieki, bet gan kā šova partneri, nemulsinot ģimenes ar iepazīšanās nozīmi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“No malas daudziem šķita, ka mēs esam saderīgs pāris, arī es sākotnēji domāju – cik interesanti, ka mums brauciena laikā atklājas tik daudz kopīgu tematu. Tomēr, kad satikāmies pēc filmēšanās dienas, sajutām, ka mūsu starpā kaut kas pietrūkst. Ar kopīgām interesēm vien ir par maz, lai būtu kas vairāk par paziņām vai draugiem,” tā Leina.

Jau pusgadu Leina sevi dēvē par brīvu sievieti. Sevi šova dalībniece sauc par vēl jaunu un izvēlīgu. Viņai ir būtiski, lai būtu ne tikai kopīgas intereses, bet, lai viņa izjustu pievilkšanos un rastos jūtas.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Esmu brīva, jo pārāk neiespringstu uz “otrās pusītes” meklējumiem, uzskatu, ka visam ir savs laiks un nav vērts steidzināt notikumus – mīlestībai jāļauj uzplaukt dabiski un nepiespiesti,” smaida Leina.

Mīlēt Leinai nozīmē rūpēties un gādāt par otru cilvēku, būt ieinteresētam sava partnera labsajūtā un mierā. Mīlēt – tā ir vēlme dalīties savās izjūtās, būt blakus arī tad, kad nejūties spēcīgs un mundrs; tā ir spēja uzticēties un nebaidīties parādīt arī savu vājumu.

Šova dalībniece ir iepazinusies ar puišiem arī internetā, bet daudz labprātāk viņa iepazīstas dzīvē. Piemēram, ar iepriekšējo draugu jauniete iepazinusies pavisam nejauši, gaidot taksi uz ielas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mani piesaista inteliģenti, uzticami, godīgi, vīrišķīgi – gan izskatā, gan raksturā, un mērķtiecīgi vīrieši, kuri zina, ko vēlas, un tiecas uz saviem mērķiem. Es novērtēju, ja vīrietis sevi kopj un piedomā arī pie apģērba izvēles, kā arī seko līdzi savai veselībai. Komunikācijā ar pretējo dzimumu man ir svarīgi, lai puisim būtu humora izjūta un lai viņš nebūtu pārlieku jūtīgs. Mani noteikti piesaista emocionāli nobrieduši vīrieši, turpretim atvaira slinki, augstprātīgi un patmīlīgi cilvēki,” ideālo vīrieti raksturo Leina.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Jaunajai sievietei ļoti garšo saldumi, tāpēc agrāk, kad neveicās mīlestības jautājumos, viņa praktizējusi emocionālo ēšanu. Nu Leina ir tik ļoti nodarbināta studijās un darbā, ka vairs nepārdzīvo, ja nav otrās pusītes.

“Cenšos strādāt ar sevi un esmu iemācījusies baudīt savu kompāniju. Man patīk izlādēt emocijas sportā – vasarā un rudens sākumā skrienu pa piemājas mežu, bet tagad, Covid-19 laikā, trenējos mājas apstākļos,” pastāsta Leina.

Brīvajā laikā Leina labprāt velta laiku ģimenei, satiekas ar draudzenēm, dodas garās pastaigās, sporto, lasa ezotēriska un psiholoģiska satura literatūru.

Šova dalībniecei ir jauns ģimenes loceklis – kucēns, tas prasa ļoti daudz uzmanības un mīlestības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm