tv3.lv

”Ja vēlme ir vienkārši būt attiecībās – tad katrs pretimnācējs būs ”īstais”.” Mīlas šova Dana atklāj, kādu partneri vēlas

Lielu šoku un diskusijas šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” skatītājiem izraisīja dalībniece Dana, kura neslēpa, ka ikdienā nodarbojas ar erotiskā satura veidošanu. Dana atklāj, cik lielu lomu viņai sekss spēlē attiecībās, kā arī padalās savās domās par vīriešiem un mīlestību.

2021. gada 14. janvārī 9:30

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dana pastāsta, ka piedalījusies šovā, lai “izmestu” sevi ārpus komforta zonas. Randiņš kameru priekšā ar svešinieku licies labs veids, kā to panākt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas šova Danu neuztrauc, ja kāds viņu ir redzējis kailu vai veicam seksuālas darbības

Mīlas šova Dana un Gundars pastāsta, kā gājis romantiskajā randiņā! Vai sekos vēl kāda tikšanās?

”Vēlējos labi pavadīt laiku un iepazīties ar jauniem cilvēkiem, kuri atrodas ārpus mana sociālā “burbuļa”. Ja būtu sanākušas attiecības – tas būtu bijis tikai lielisks bonuss,” tā Dana.

Parādīt visai Latvijai, ka viņai nav attiecību, Danas izpratnē nav nekas slikts, tas tikai norāda, ka viņa vēl nav satikusi savu otro pusīti, ka ir izvēlējusies laiku veltīt sev – augt, un attīstīties kā personība, pirms ”lēkt” jaunās attiecībās.

Stāstot par šova partneri Gundaru, Dana domā, ka šova eksperti trāpīja desmitniekā – bija “atķeksēts” viss, ko viņa minēja anketā un vēl vairāk. Piemēram Dana nebija teikusi, ka piekopj ziemas peldes, bet pat tas viņai ar šova partneri bija kopīgs temats sarunai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Teicu viņam JĀ, jo sarunas ļoti viegli raisījās un bija interesanti. Varējām brīvi sarunāties. Tieši tāpēc vēlējos turpināt tikšanos, jo bija sajūta, ka vēl ir tik daudz ko teikt,” smaida Dana.

Pēc šova dalībnieki nav tikušies un Dana sevi dēvē par brīvu sievieti jau gandrīz divus gadus.

”Neizdevušās attiecības neuztveru kā neveiksmi – tās ir tikai mācības. Šobrīd esmu viena, jo vēl nav mans laiks. Neko izmisīgi nemeklēju, kad būs īstais laiks, un būšu iemācījusies visu, kas nepieciešams, tad arī īstais cilvēks ienāks manā dzīvē,” pārliecinoši nosaka Dana.

Šova dalībniece uzskata, ja esi gatavs dvēseliskām, patiesām attiecībām ir jābūt atvērtam visam jaunajam un jāuzticas dzīves plūsmai, un tad, kad pienāks laiks, tad arī izdosies atrast otro pusīti. Toties, ja vēlme ir vienkārši būt attiecībās – tad katrs pretimnācējs būs ”īstais”.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Es ticu mīlestībai. Mīlestība ir visa pamatā. Mīlestība ir dzīvības esence. Es esmu mīlestība. Tu esi mīlestība. Mīlestība ir mūžīga. Kaisle nāk un iet. Cilvēki, tai skaitā arī es agrāk, bieži jauc mīlestību ar kaisli vai pieradumu, vai komfortu. Kad attiecību pamatā ir beznosacījumu mīlestība – tā tikai aug,” savu nostāju atklāj Dana.

Daudzi, lai dziedētu salauztu sirdi, izvēlas skatīties romantiskas filmas, raud spilvenā, bēdas slīcina ēdienā, alkoholā vai ļaujas vienas nakts sakariem. Dana neslēpj, kādreiz viņa to visu ir darījusi un ir mierā ar to. Pēc iztrakošanās viņa sākusi sevi dziedēt – apmeklējusi psihologu, sākusi iedziļināties sevī. Labāk saprotot sevi, viņa labāk saprot arī “siržu lauzējus”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Tagad izvēlētos izjust sāpi, izrakstīt un izrunāt to, izraudāt, izdejot, izlaist emociju uz āru. Vairs nevēlos apspiest emocijas, vai apslāpēt tās ar ēdienu vai alkoholu,” atklāti paziņo Dana.

Ar vīriešiem erotiskā satura veidotāja lielākoties iepazīstas dažādās aplikācijās vai caur kopīgiem draugiem, ceļojot ir sanācis iepazīties arī bāros.

Jaunā sieviete domā, ka attiecību pamatā ir atklātība un spēja uzticēties, tāpēc viņai ir būtiski, lai cilvēks vispirms ir patiess pret sevi, lai viņš mīl un ciena sevi, tad viņš mīlēs un cienīs arī viņu un apkārtējos.

Lielu lomu spēlē arī atvērts prāts un vēlme baudīt katru dzīves mirkli. Lai partneris dara to, ko no sirds vēlas darīt, lai mīl savu darbu.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Danu ļoti piesaista patiesas emocijas, pašpārliecība, ticība sev, humora izjūta un patiess smaids.

Satiekot jaunu cilvēku, šova dalībniece vadās pēc sajūtām, kādas rodas – esot kopā. Ja izdodas būt uz ”viena viļņa”, tad tas ir lielisks starts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Agrāk būtu teikusi, ka seksuālā saikne ir ļoti svarīga, bet šodien tā nedomāju. Jā, protams, tā spēlē lielu lomu, bet dvēseliskā saikne man ir daudz svarīgāka. Kad ir šī saikne un beznosacījuma mīlestība, tad arī viss pārējais būs,” pārliecinoši nosaka Dana.

Viens no teikumiem, kas raksturo Danu, ir – kas neriskē, tas nevinnē. Jaunā sieviete uzskata, ka jāļaujas iekšējai sajūtai, sirdsbalsij, tā zina, kas jādara. Ja tā saka, ka jāriskē, tad tas jādara ar pilnīgu ticību tam, ka viss izdosies. Pat ja arī neizdosies – tā būs tikai mācība, ne pasaules gals.

”Mans lielākais risks laikam bija pēc 10 gadiem ārzemēs aiziet no darba, pārdot visu, kas pieder, un ar 2 koferiem atgriezties Latvijā. Es to darīju ar pilnīgu pārliecību, ka tas ir tieši tas, kas man vajadzīgs, un tā arī ir! Pilnībā uzticējos un pakļāvos savas dzīves plūsmai. Viss izrādījās 100 reizes labāk kā es jebkad biju iztēlojusies. Ir pagājis tikai pusgads un es jau esmu vinnētāja šajā dzīvē,” smejas Dana.

Jau rīt lasi intervijas otro daļu, kurā Dana pastāstīs, kāpēc par savu nodarbošanos izvēlējusies erotiskā satura veidošanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm