tv3.lv

Dēkas filmēšanas laukumā un sultāna privātās dzīves līkloči: ”Lieliskā gadsimta” aizkulises

Arī Latvijas skatītāju sirdis ir iekarojis austrumnieciski krāšņais un izsmalcinātais vēsturiskais seriāls par varenāko no dižās Osmaņu impērijas sultāniem “Lieliskais gadsimts”. Skaties.lv noskaidroja, ko par galveno lomu atveidotājiem runā un kā par viņiem fano citur pasaulē, un to, kas reālajā dzīvē ir sultāns un viņa mūzas.

2017. gada 28. janvārī 18:55

Sultāna Suleimana lomas atveidotājs Halits Ergenčs sākotnēji bija izvēlējies savu dzīvi saistīt ar kuģu inženieriju, taču pameta studijas tehniskajā universitātē, lai sāktu mācīties operdziedāšanu. Paralēli mācībām viņš piepelnījās dažādos darbiņos, tostarp strādāms par pārdevēju un bekvokālistu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izrādījās, ka Halits ļoti labi dzied, tāpēc viņa šovbiznesa karjera sākās tieši mūzikas lauciņā. Halits karjeras sākumā bija atzīts mūziklu aktieris.

Reālajā dzīvē Suleimana lomas atveidotājs ir divreiz precējies. Viņa otrā sieva ir viena no skaistākajām turku aktrisēm – Berguzara Korela. Abi audzina dēliņu Ali. Pāris kopā spēlējis seriālā “Tūkstots un viena nakts”.

Halitam “Facebook” izveidots ļoti liels un populārs fanu klubs. Pats aktieris uz fanu aktivitātēm reaģē pozitīvi – ar fanu kluba starpniecību viņš labprāt sazinās ar sava talanta cienītājiem, padaloties arī ar jaukām bildītēm. Pievienoties Halita faniem var šeit.

Hirremas atveidotāju Merjemu Uzerli “Lieliskais gadsmits” no mazpazīstamas aktrises padarīja par megazvaigzni. 2012. gadā Turcijas izdevums “GQ” izraudzījās viņu par gada sievieti.

Uzsākot aktiermeistarības studijas, Merjema bija pati jaunākā studente savā kursā – meitenei bija tikai 17 gadu. 20 gadu vecumā meitene jau studijas pabeidza.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms izrāviena aktrises karjerā Merjema aizrāvās arī ar grima mākslu. Nu aktrise izveidojusi savu kosmētikas līniju “Meryem”, kas piedāvā produktus acu izcelšanai, jo pati aktrise uzskata, ka grimējoties vissvarīgāk izcelt acis. Viņas kosmētikas līnijas produktus var iegādāties šeit.

Mēļo, ka Hirremas lomas atveidotājai Merjemai bijusi dēka ar Ozanu Guvenu, aktieri, kurš seriālā ienāks vēlāk un atveidos viņas seriāla meitas vīru. Aktrise gan savā “Facebook” profilā izplatījusi paziņojumu, kas noliedz šīs baumas.

Merjema ir aktīva “Instagram” lietotāja – viņas foto blogam ir divarpus miljoni fanu, un atrise tos regulāri lutina ar bildēm no savas ikdienas dzīves, kurā viņa ir ļoti ģimeniska sieviete.

Disarda / Outside ☃⛄☃?☃⛄⛄ Icerde / Inside ❤?❤?‍❤️‍??❤

A photo posted by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

??? #travelling ❤?❤ ????

A photo posted by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

Seriāla debija izraisīja protestu vilni – kritiķiem nepatika, ka sultāns tiek parādīts, baudot alkoholu, kas islāma ticībā aizliegts, un tiek radīts maldīgs iespaids par viņu kā donžuānu. Seriāla veidotāji gan uz šiem skandāliem atbildēja vienkārši – tas ir izdomāts stāsts, ko iedvesmojusi vēsture, un aicināja to izbaudīt, nepieņemot par vispārējo vēstures patiesību.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm