tv3.lv

"Drosmīgi bija piedalīties, bet vēl drosmīgāk – satikt bijušo meiteni." Mīlas šova Artūrs par piedzīvoto

Viens no lielākajiem pārsteigumiem šova “Nākamā pietura: Mīlestība” skatītājiem bija bijušo mīlnieku Rēzijas un Artūra dalība šovā. Jaunieši nespēja slēpt šoku, emocijas un automašīnā tika “skaidrotas attiecības”. Artūrs raksturo savas emocijas, to kā pašreiz jūtas un neslēpj, ka ar pozitīvu skatu raugās nākotnē un ir gatavs satikt īsto un nodibināt ģimeni.

2020. gada 30. decembrī 11:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Artūrs stāsta, ka šovam viņu pieteicis draugs Kaspars Gribusts. Vienu vakaru viņi sarakstījušies par šādu iespējamību, Artūrs teicis, ka viņam jāpadomā. Nākamajā dienā saņemts zvans ar aicinājumu uz klātienes interviju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bijušie mīlnieki Artūrs un Rēzija mīlas šovā “noskaidro attiecības”

Nebijis gadījums mīlas šovā! Randiņā satiksies bijušie mīlnieki

Dalību šovā Artūrs sauc par kārtējo dzīves pārbaudījumu, kā nekā viņš “aklajā randiņā” devās ar bijušo meiteni Rēziju.

“Ieraugot Rēziju, biju nobraucis ceļmalā – apdomāt, ko darīt. Mani pievīla tas, ka nezināju, ko atbildēt uz šova veidotāju jautājumu – kāpēc ne? Brauciena laikā, sapratu, tas nav tā vērts. Sanāca saasināti izrādīt emocijām, bet biju patiess. Viss bija tieši tā, kā jutos. Drosmīgi bija piedalīties šovā, vēl drosmīgāk, satikt bijušo meiteni,” sajūtās padalās Artūrs.

Daudzi uzskata, ka pēc trīs nedēļu attiecībām nevajadzētu būt tik sakāpinātām emocijām, uz ko puisis atbild, ka nebija iemīlējies Rēzijā, bet ir emocionāla būtne un spēj ātri pieķerties. Viņi satikās trīs nedēļas, kuru laikā bija vairāk nekā desmit randiņi. Īsajā laika posmā daudz kas piedzīvots.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunais vīrietis atzīst, ka ir pagājis laiks kopš viņa un Rēzijas attiecībām, viņš ir spējis visu “palaist vaļā” un ar optimismu skatās nākotnē.

Bijušie mīlnieki nav sazinājušies, nav tikušies, un Artūrs uzskata, ka viss, kas bijis ir jāatstāj pagātnē, bet jādzīvo tagadnē.

“Neveiksmes mīlestībā ietekmē dažādi aspekti. Reizēm tā vienkārši notiek, apstākļu sakritība. Reizēm ir bijis, ka pats visu sačakarēju. Ir gadījies sasteigt attiecību izveidi, ir gadījies, ka ilglaicīgi klusums, tas viss liek pazust interesei,” aizdomājas Artūrs.

Šova dalībniekam reizēm gribas atmest ar roku īstās dāmas meklējumiem, bet pēc laika atkal rodas vēlme pamēģināt, parādās optimisms un doma – varbūt šoreiz paveiksies?!

“Mīlestība eksistē un to gribas izjust ikvienam. Ja abiem partneriem ir “rozā brilles”, tad ir iespēja attiecības virzīt tālāk,” smaida Artūrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar dāmām šova dalībnieks neiepazīstas bāros un klubos, jo tādās izklaides vietās par sevi nejūtas drošs un noslēdzas no apkārtējiem.

Ir izmantotas arī iepazīšanās aplikācijas, pēdējās ilglaicīgās attiecības, kuras ilga trīs gadus, izveidojās, pateicoties vienai no aplikācijām.

“Vēlētos sev līdzās redzēt saprotošu sievieti, kura neceltu lielu traci bez iemesla, bet mazus tračus var, jo savādāk attiecībās ir garlaicīgi, lai atbalstītu, lai arī kas notiktu. Noteikti nevēlētos, lai pārmet, par pagātni,” ideālo dāmu noraksturo šova varonis.

Artūrs neslēpj, ka ir romantiskas dabas un viņam vienmēr galvā ir plāns, kā pārsteigt sievieti. Kā piemēru romantiķis nosauc vakaru pie jūras ar pārtikas grozu un segu, izbaudīt kopā sauli un runāt par visu, ko sirds kāro.

Kā romantiskāko un lielāko pārsteigumu meitenei jaunais vīrietis nosauc negaidītu divu nedēļu atpūtu Turcijā.

Brīvajā laikā Artūrs labprāt spēlē hokeju, pastaigājas, ceļo un iesaistās sportiskās aktivitātēs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm