tv3.lv

"Ja nevaru dabūt to, ko vēlos, tad labāk dzīvoju bez!" Mīlas šova Elīza par vīriešu izvēli

20 gadus vecā Elīza šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” devās uz randiņu ar Maiklu, simpātijas neradās, un jaunā sieviete spēja puisim pateikt NĒ. Elīza apzinās kādu vīrieti vēlas un nav gatava samierināties ar ko mazāku.

2021. gada 2. martā 15:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Elīza stāsta, ka šovam nepieteicās pati, viņu pieteikusi draudzene, kura domājusi, ka tā Elīzai būs jauna, brīnišķīga pieredze.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Emociju ziņā neieguvu to, ko vēlējos, tādēļ arī teicu puisim NĒ. Tas, ko ieguvu ir jauna pieredze, kas ļāva palūkoties uz šovu no dalībnieka puses,” skaidro Elīza.

Maiklam šova dalībniece teiksi NĒ, jo ir patiesa un vienmēr labāk pateiks visu atklāti, nekā dos liekas cerības.

Jauniete domā, ka patiesība sāpina mazāk nekā meli. Labāk pateikt patiesību un paskaidrot savu viedokli, nekā skatīties acīs un melot.

Pēc šova Elīza ar Maiklu nesazinās un saka, ka ir brīva sieviete.

“Man ir tikai 20, nealkstu pēc būšanas ar kādu kopā. Tā pašreiz vispār nav mana prioritāte. Manā uztverē “brīvs” vai “aizņemts” nepaskaidro neko, jo arī aizņemti cilvēki mēdz krāpt, tāpat kā brīvi cilvēki var būt sirdī ar kādu aizņemti. Vispirms būtu svarīgi iepazīt un izprast sevi, esot vienam pirms mesties iekšā attiecībās,” paziņo Elīza.

Šova dalībniece dzīvo savu dzīvi, mācās jaunas lietas, priecājas par katru dienu, pasauli, ir atvērta jaunām iepazīšanām un zina, ka katrs cilvēks ienāk dzīvē ar mērķi un dziļāku nozīmi.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Parasti Elīza ar puišiem iepazīstas dažādos bāros, kā arī aplikācijā “Tinder”. Aplikācijā var atrast visu, ko sirds kāro – mīļāko, dzīvesbiedru, vienas nakts sakarus, draugus, draudzenes un pat orģijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Elīzas uztverē mīlēt nozīmē būt gatavam dot. Sajust uzticību un drošību no otra cilvēka, jušanos vajadzīgam un piederīgam.

“Mīlestība ir dažāda – mīlestība pret mājdzīvniekiem, pret draugiem, pret bērniem, pret mīļoto cilvēku. Ja runājam par mīlestību pret otru pusīti, tad, manuprāt, mīlēšana sastāv no savstarpējas cieņas, sapratnes, uzticēšanās, spējas ieklausīties otrā, būt gatavam dot neprasot pretī,” mīlestības definīciju atklāj Elīza.

Jaunā sieviete neslēpj, ka patiesi un no visas sirds vēl nav mīlējusi, viss viņai vēl ir priekšā.

Vīrietī Elīzai svarīga ir vīrišķība, pārliecība par sevi, mērķtiecība un harizma, kas raisa uzticēšanos un rada drošības sajūtu.

“Dažiem skatītājiem likās, ka es vēlos nezinu kādus “zelta kalnus”. Man ieteica nolaisties no saviem augstumiem attiecībā uz Maiklu, tad vēlos atbildēt, ka jā, varbūt izklausās, ka gribu daudz, bet ja nevaru dabūt to, ko vēlos, tad labāk dzīvoju bez,” tā Elīza.

Tieši tāpēc Elīza pašreiz ir viena, jo vīrietim ir jāizstaro viņas nosauktās īpašības, lai piepildītu viņas sirdi un garīgo pasauli, un dotu kvalitāti viņas dzīvei, tādu, kādu viņa pati sev nespēj sniegt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Brīvajā laikā šova dalībniece klausās mūziku, lasa grāmatas, vingro, tiekas ar draudzenēm, mācās, pastaigājas, tīra māju, glezno, dejo, bet ik pa laikam viņas intereses mainās.

“Ja kādreiz domāju, ka nav būtiski, lai abiem ir vieni un tie paši hobiji, tad tagad varu teikt, ka tas tomēr ir būtiski, jo rada dziļāku saikni vienam ar otru. Tā labāk var iepazīt otru cilvēku, jo hobiji ir lietas, ar ko mums patīk nodarboties brīvajā laikā, lietas, ko darām sirdsmieram un dvēselei, tādā veidā – varam piekļūt tuvāk otra cilvēka dvēselei un saprast lietas, kas viņu garīgi piepilda,” savu viedokli izskaidro Elīza.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm