tv3.lv

"Ja sāktu dzīvot psiholoģiski “veselu” dzīvi, māksla mani nesaistītu." Mīlas šova Diāna par to, kāpēc neveido attiecības

Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” dalībniece Diāna pēc raidījuma atzinās, ka viņu interesē gan vīrieši, gan sievietes. Topošā aktrise mīlestību nešķiro dzimumos, bet sajūtās, kas viņu pārņem. Diāna joprojām ir brīva un attiecības nemeklē, jo “perfekta ģimene” panāktu to, ka māksla viņu nesaista.

2021. gada 29. janvārī 16:25

Sarunā ar portālu Skaties.lv Diāna atklāj, ka pēta psiholoģiju un ir sapratusi, ka ir neirotiķe un no uztraukumiem, neveiksmēm, negatīvas pieredzes, ko pirms gulēšanas “košļā” savā galvā, saņem apslēptu labumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Stresi un mūžīgie otrās pusītes meklējumi palīdz izpausties mākslā.

“Nezinu, kāpēc es tāda perfekta esmu viena.” Mīlas šovā attiecības meklēs šarmantā Diāna

“Mans dzīves partneris var būt arī meitene.” Mīlas šovā iepazītā Diāna ir droša, ka mīlestību nevar ieplānot

“Ja es sāktu organizēt ģimenes dzīvi pareizi, tad man nebūtu pārdzīvojumu un problēmu. Nebūtu iespējas meklēt risinājumus, cīnīties un attīstīties. Ja sāktu dzīvot psiholoģiski “veselu” dzīvi, mani māksla vairs nesaistītu,” tā Diāna.

Pagaidām topošā aktrise ir nolēmusi attīstīties radošajā sfērā un būt noderīga cilvēkiem.

Diāna ir izveidojusi profilu “Tik Tok” platformā un plāno tur regulāri izvietot video, pamācot, kā veidot attiecības, jo pašai ir piecus gadus ilga attiecību pieredze.

“Esmu izstudējusi laimīgu attiecību veidošanu. Sākot no iepazīšanās līdz pat bērnu audzināšanai. Par attiecību tēmu un laimīgas ģimenes izveidi skolā neviens nemāca, kaut arī visu dzīvi meklējam otro pusīti un dzīvojam ģimenē,” tā Diāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībniece uzskata, ka tam būtu jābūt pašsaprotami, kā veidot ģimeni, bet tomēr tik daudzi ir nelaimīgi attiecībās, gan bez attiecībām. Tas tikai tāpēc, ka mācāmies no vecāku piemēra, kas parasti ir neveiksmīgs.

“Reģistrējos vairākās iepazīšanās aplikācijās un tur runāju ar puišiem un meitenēm. Novēroju, ka daudzi sarakstā tā, ka pat nenonāk pie sava mērķa un tikai tāpēc, ka nezina, kā šis ceļš būtu jāveic,” skaidro Diāna.

Iepazīšanās tēma topošajai aktrisei ir aktuāla un pēdējā laikā nedod mieru. Dažreiz viņa vēlas būt eņģelis, kurš spētu apsēsties blakus vīrietim vai sievietei un pateikt priekšā, kā efektīvāk uzrakstīt, lai izraisītu interesi.

Video: mīlas šova Diāna dodas uz mežu, lai “izdzīvotu” pasaku “Sarkangalvīte un vilks”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm