Jau martā pie skatītājiem nonāks ”Balss maskā” otrā sezona

40 komentāri
Jau martā pie skatītājiem nonāks ”Balss maskā” otrā sezona
PUBLICITĀTES FOTO

Jau šonedēļ kanāls TV3 ir uzsācis noslēpumainākā un intriģējošākā muzikālā šova ”Balss Maskā” 2. sezonas filmēšanu, kas pārsteigs ar jaunām un neparastām maskām, košiem priekšnesumiem un mīklainiem pavedieniem, lai atklātu visrūpīgāk glabāto noslēpumu – kas slēpjas zem maskas? Uzzini, kas tevi sagaida šova jaunajā sezonā!

Muzikālais šovs ”Balss maskā”, kas 2020. gadā kļuva par skatītāko šovu Latvijā, jau 7. martā nonāks pie kanāla TV3 un televīzijas Go3 skatītājiem, piedāvājot tā 2. sezonu.

Jaunajā sezonā sagaidāma vēl spilgtāka sacensība 12 nedēļu garumā – košāki tērpi, skaļākas balsis, daudzveidīgāks repertuārs un negaidītāki pārsteigumi.

Maskas minēt turpinās detektīvu komanda – Samanta Tīna, Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Šipkēvics un Jānis Krīvēns. Savukārt dalībniekus uz skatuves atbalstīs šova vadītājs Mārtiņš Spuris.

Šovā piedalīsies divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, pārstāvot visdažādākās nodarbošanās un profesijas. Katrs dalībnieks uzstāsies sava unikālā tēla maskā, izpildot muzikālu priekšnesumu.

Dalībnieku sniegumu vērtēs gan skatītāji tiešsaistē, gan detektīvu komanda, kas centīsies atklāt, kas slēpjas zem maskām.

”Zem maskām ir cilvēki, kuri ir spēruši ļoti lielu un drosmīgu soli, piekrītot piedalīties šovā. Starp maskām ir arī slavenības, kas nav mūziķi, tādēļ tas ir liels piedzīvojums un pārdzīvojums vienlaikus, kas prasa uzdrošināšanos uzkāpt uz skatuves.

Dalībnieki jau pēc pirmās filmēšanas dienas ir iejutušies savos tēlos, arī aizkulisēs viņi turpina dzīvot līdzi savam varonim. Un par to mēs esam ļoti pateicīgi dalībniekiem, jo gan emocionāli, gan arī fiziski ”iznest” sevi jaunā tēlā un maskās, kas ir smagas un apjomīgas, nav vienkāršs uzdevums. Bet ieguldītās pūles viennozīmīgi būs tā vērtas, jo, atmaskojot dalībniekus, netrūks ne pārsteiguma, ne šoka momentu.

Arī šajā sezonā tos, kuri slēpjas zem maskām, zina vien daži. Tādēļ arī mums, šova veidotāju komandai, tā ir iekšējā spēle, jo gan operatori, gan tehniskais personāls cenšas izprovocēt un uzminēt tos, kuri slēpjas zem maskām,” atklāj šova producente Ilze Jansone.

Šova 2. sezonā skatītāji tiks iepazīstināti ar divpadsmit jauniem un neparastiem tēliem, kuru starpā būs gan dzīvnieki, gan mitoloģiski tēli, gan humoristiski varoņi un pat personāžu prototipi, starp kuriem varēsim atpazīt savus draugus un paziņas.

Jaunās sezonas ”Maskas” šobrīd tiek turētas noslēpumā, atklājot vien divas – Saules Meitu un Siļķi Kažokā. Jau ieraugot tās, ir skaidrs, ka uzminēt to, kas slēpjas zem neparastajām maskām, nebūs vienkārši.

Kā veicas detektīviem ar minējumiem filmēšanas laikā, stāsta producente Ilze Jansone:

”Šķiet, ka detektīvi ir uzcītīgi trenējušies pirms filmēšanas. Var manīt, ka ir pārskatītas iknedēļas svarīgāko preses izdevumu lappuses, kā arī viņi ir ielūkojušies, kas notiek “Tik-Tok”, “Youtube”, “Instagram” un citās vidēs, kur dzīvo jaunā paaudze. Krivenchy minējumi ir kļuvuši daudz trāpīgāki, Baiba turpinās vadīties pēc sajūtām, Samanta pēc dzirdes un balss, taču Jānis vērtēs dalībniekus pēc dziesmu izvēles.

Šajā sezonā skatītājus sagaida arī vairāki jaunumi – detektīvi īpašā seifā nodos savus pirmos minējumus, neatklājot tos pārējiem detektīviem, taču, tuvojoties finālam, redzēsim, kā viņu domas ir mainījušās.

Skatītājiem noteikti būs interesanti sekot līdzi arī video pavedieniem, jo tajos būs iekļautas vairāk norādes, tāpat tie būs mainījuši arī vizuālo izskatu – tās būs īsas, animētas multfilmas par maskām. Skatītājiem noteikti jāņem vērā, ka video pavedieni ir darbs visai ģimenei – kāds tajos saskatīs vizuālas norādes, kāds norādes saklausīs tekstā, kāds cits atbildes pamanīs skaņas efektos.

Gaidot šova ”Balss maskā” jauno sezonu, kanālā TV3 un Go3 5. martā plkst. 21.05 būs skatāms ”Balss maskā” speciālizlaidums jeb ”Šovs pirms šova”, kurā skatītāji varēs uzzināt, kā tapusi šova jaunā sezona! Bet jaunajai sezonai varēs sekot līdzi ik svētdienas vakaru plkst. 20.00 jau no 7. marta!

40 komentāri