tv3.lv

”Kad kopā un atsevišķi neizzūd brīvības sajūta.” Mīlas šova Raimonds skaidro, kādu dāmu vēlas satikt

Šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām fotogrāfu Raimondu, kurš devās uz randiņu ar Alisi. Jaunieši bijuši uz vairākiem randiņiem, bet nekas tā arī nav izveidojies. Raimonds skaidro, ko vēlas no attiecībām, kādas sajūtas sievietei jāizraisa viņā.

2021. gada 11. janvārī 16:30

Dalību šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” Raimonds nesauc par uzdrīkstēšanos, jo darbojas kā fotogrāfs un ir pieradis būt kamerai gan vienā, gan otrā pusē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas šova Alise atklāj, ka ar Raimondu ir devusies uz vairākiem randiņiem. Vai izveidojies pāris?

”Skatījos šovu un domāju, cik forši, vēlāk radās doma, ka arī gribu un drīz vien jau domāju – man šo vajag. Ģimene, draugi, priekšnieki zina, ka esmu brīvs, ja to uzzina visa Latvija, tas neko nemaina,” smejas Raimonds.

Šova dalībnieks saka paldies mīlestības ekspertei, jo viņam atrasta piemērota meitene. Alisei ir gaišas acis, dalībniekiem ir saderīgas horoskopu zīmes, kopīgas intereses un līdzīga humora izjūta.

”Starp mums īstais ”klikšķis” nebija, bet bija forši kopā pavadīt laiku. Ir cilvēki, kurus ieraugot saproti – patīk, nepatīk, vienalga, viss atkarīgs no enerģētikas. Alise man izraisīja foršas sajūtas,” tā Raimonds.

Raimonds neslēpj, ka pēc šova ir vēl ticies ar Alisi. Viņi pēc filmēšanas Rīgā kopā pavadījuši laiku. Vēlāk sekojušas vakariņas, nakšņošana, orientēšanās sacensības, vakariņas, tikšanās ar Alises draugiem un nakšņošana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visu pārdomājot, jaunieši sapratuši, ka attiecību ziņā viņiem nav ”pa ceļam”. Ikdienas prioritātes nav sakritušas, tāpēc šova dalībnieki nesazinās.

Raimonds turpina sevi dēvēt par brīvu vīrieti un cer, ka izdosies satikt savu īsto.

”Darbā satieku daudzas sievietes un nenoliedzu, man ir privilēģija paflirtēt. Esmu brīvs, kāpēc gan nē? Parasti viss beidzas ar vienkārši jauniem kontaktiem, draudzību sociālajos tīklos. Nekad šādas simpātijas nav pārvērtušās par ko lielu,” neslēpj Raimonds.

Par pēdējiem pieciem dzīves gadiem fotogrāfs saka, ka attiecību ziņā ir gājis visādi – skaisti, sāpīgi, kaislīgi, vēsi. Viņš piedzīvojis īstu dzīves skolu un nu zina, kādām sajūtām ir jābūt, lai viņš varētu pateikt, ka ir patiesi iemīlējies.

Dalībnieks apzinās, ka attiecības nav tikai ”rožainas”, tikai iegūšana – tas ir kas vairāk, kā nekā bieži vien ir jāapspiež EGO un jāiepriecina otrs, bet tas nav grūti, jo otra smaids liek sajust, ka ir tā vērts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Esmu piedzīvojis tik daudz ko, bet vienmēr esmu teicis, labāk izdarīt un nožēlot, nekā neizdarīt un domāt, kā būtu, ja būtu. Nu ar smaidu atceros, kā sarakstījos ar meiteni un braucu viņu satikt uz otru Latvijas malu, lai pārsteigtu, beigās izrādījās, ka tāda meitene neeksistē,” smejas Raimonds.

Attiecības, iemīlēšanos fotogrāfs sauc par lietām, kuras nevar uzspiest. Ir jāvadās tikai pēc sajūtām, enerģijām. Sākot runāt ar otru personu, jau ir skaidrs – ir interese vai nē.

Šova dalībnieks tic mīlestībai. Viņš nezina kā ir būt kopā ar kādu 10, 15, 20 gadus, kad jāaudzina bērni un ir kopīgs dzīvoklis. Bet Raimonds ir pārliecināts, ka viss slēpjas īstajā cilvēkā, ja ir satikts īstais, jūtas neizzūd, bet pieņemas spēkā.

Kad ir salauzta sirds, fotogrāfs mīl klausīties īpašas dziesmas, spēlēt spēles un skatīties komēdijas vai šausmenes. Viss, lai ”atslēgtos”, atslābinātos un spētu atkal smaidīt.

”Man patīk iepazīties dzīvē, nevis internetā. Saruna parāda intonāciju, balss tembru, siltumu, saltumu, bet rakstītais tiek uztverts ar lasītāja iekšējo stāvokli, sajūtām. Dažādas aplikācijas emu izmantojis, bet pieredze nav bijusi laba,” skaidro Raimonds.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raimonds cer satikt meiteni ar gaišām acīm, mīļu, jauku, atklātu, godīgu – viss tas, ko vēlas ikviens no mums. Būtiskāk ir īpašā sajūta, kuru šova dalībnieks vēlas, bet nespēj noraksturot.

”Kad kopā un atsevišķi neizzūd brīvības sajūta, kad ir iespēja justies laimīgam. Kad izšķiroties uz minūti, jau ir ilgas vienam pret otru. Kad redzi citu simpātisku cilvēku nu nesāc fantazēt par viņu, bet domā par savu mīļo. Jā, uzskaitīju to, kā man jājūtas, bet sajūtas jau veicina otrs cilvēks,” prāto Raimonds.

Brīvajā laikā šova dalībnieks labprāt spēlē datorspēles, pastaigājas, skatās filmas. Tāpat arī fotografēšana tiek saukta par hobiju, kā nekā, ja izdodas atrast to, ko mīli, ne diena vairāk nebūs darbs, bet darbs būs atpūta.

”Katram ir savi brīvā laika pavadīšanas veidi, tas, kas palīdz “atslēgties” un vienkārši atpūsties. Man tās ir datorspēles, virtuālā pasaule, kur var gan makšķerēt, gan pokeru spēlēt, braukt ar dārgu mašīnu un būt miljonārs, tāda kā paralēlā dzīve, kurā ”iegrimt”,” tā Raimonds.

Jaunais vīrietis uzskata, ka hobijiem ar dāmu ne vienmēr jābūt vienotiem, tāpat arī nedrīkst noniecināt otra aizraušanos. Ir labi arī lietas darīt atsevišķi, ne vienmēr brīvo laiku pavadīt kopā gluži kā zem mikroskopa.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm