tv3.lv

"Mani vēl neviens nebija "apzadzis" randiņa laikā." Mīlas šova Leina jau trīs mēnešus ir attiecībās

Viena no retajām šova “Nākamā pietura: Mīlestība” dalībniecēm, kura pēc šova atradusi mīlestību, ir 24 gadus vecā Leina. Jau nepilnus četrus mēnešus jaunieti vieno romantiskas attiecības ar māksliniecisko Tomu, kuram drīzumā paliks 30 gadu.

2021. gada 9. februārī 9:09

Sarunā ar portālu Skaties.lv Leina atklāj, ka pandēmijas laikā nevienu nepārsteigs, paziņojot, ka iepazinusies internetā. Toms viņai uzrakstījis ļoti pārliecinošu, intriģējošu pirmo ziņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas šova Leina ir pārvarējusi iekšējos “dēmonus” un ir gatava jaunām attiecībām

“Šobrīd mēs tikai satiekamies. Kaut arī randiņu process šajā laika posmā ir sarežģīts, nevēlamies pārlieku sasteigt lietas ar kopā dzīvošanu,” tā Leina.

Jaunā sieviete smejoties saka, ka viņai ir paveicies, ka Toms ir radoša personība un vienmēr viņu patīkami pārsteidz. Ir piedzīvota gan aktīva atpūta, gan karstvīna gatavošana un baudīšana sniegotā mežā.

Leina domā, ka pandēmija iemāca to, ka visam jaukajam un patīkamajam nav vajadzīgi ārišķīgi faktori, vien nepieciešama vēlme iepriecināt un pārsteigt.

“Pirms iepazinos ar Tomu, biju sākusi baidīties, ka man ir pārāk augstas ekspektācijas pret partneri. Tas, ko es tobrīd meklēju otrajā pusītē bija kāds, kurš ir intelektuāli līdzvērtīgs vai pārāks par mani, kādu, kurš ir mērķtiecīgs un ar skaidrām nākotnes vīzijām, un arī kādu, kurš prot ļauties dzīves vieglumam un jautrībai,” atzīstas Leina.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Satiekot Tomu, Leina sapratusi, ka viņas ekspektācijas nav pārāk augstas. Toms strādā izklaides industrijā, ir zaudējis darba iespējas Covid-19 ierobežojumu dēļ, taču azartiski stāsta par uzņēmumu un paralēlo projektu, kas tobrīd bija vien vēl tapšanas procesā, stāsta par grāmatām, pētījumiem, hobijiem un aizraujošiem dzīves notikumiem. Vīrietis iemantojis visu, ko šova dalībniece vēlējusies un vēl vairāk.

Pirmajā randiņā Toms pārsteidza Leinu ar kāršu triku, kas šķietami neizdevās un viņa sāka justies slikti par drauga neveiksmi. Pēkšņi iluzionists atdevis viņai pulksteni, kuru tik nemanāmi bija noņēmis dāmai no rokas trika laikā.

“Mani vēl neviens nebija “apzadzis” pirmā randiņa laikā, un, lai cik smieklīgi tas nebūtu, tas tikai sniedza papildus pārliecību, ka ar šo personu garlaicīgi nebūs. Par to, ka ir “klikšķis” pārliecinājos, kad vēroju, kā Toms muzicē. Ir skaisti vērot, kā cilvēks dvēseliski tev atvērās, darot to, kas viņu aizrauj un enerģētiski uzlādē,” smaida Leina.

Toties to, ka Tomam viņa interesē Leina, sapratusi otrajā tikšanās reizē, kad viņš viņas dēļ atcēlis plānus. Šova dalībniece apzinās, ka tas ir sīkums, bet tajā pašā laikā arī daudz, ja svešu cilvēku ieliek prioritātē.

Jaunā sieviete priecājas, ka pašā iepazīšanās sākumā, kad ierobežojumi nebija tik strikti, viņiem izdevies iepazīties ar viens otra vecākiem. Ar draugiem gan vēl īsti nav izdevies iepazīties. Šobrīd tuvāku iepazīšanos ar draugiem pāris atlikuši uz vēlāku laiku, kad tas būs droši.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mums izpaliek otras personas iepazīšana sociālā vidē, kad izklaidi jums abiem veido cilvēku mākslīgi radītās izklaides iespējas. Tas varētu šķist kā mīnuss, taču tam arī ir pozitīvā puse,” priecājas Liena.

Šova dalībniece domā, ka šis ir laiks, kad patiešām vari iepazīt otru cilvēku un saprast vai viņš ir tas īstais. Jums nav daudz iespēju “ierakties” citās lietās, tāpēc spiedu kārtā atliek vairāk laika, lai runātu un iepazītos koncentrētākos tempos.

Tāpat šis ir laiks, kad vieglāk ir gūt personalizētāku kontaktu un izpratni vienam par otru, saprast vai varam sadarboties kā komanda periodā, kad abiem tas nepieciešams visvairāk.

“Nereti jau tā izklaide, ko var sniegt otra persona, uzliek tās “rozā brilles” uz acīm, kad aizraujies ar to īslaicīgo “emociju karuseli” un nepamani, ka neesat saderīgi garīgā līmenī. Tādā ziņā, es varu viegli uzelpot, ka man par to vairs nav jāuztraucas. Bet nevēlos arī salielīt pirms laika, jo laiks rādīs, kā mums ies,” priecīgi nosaka Leina.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm