tv3.lv

Mīlas šova Alise atklāj, ka ar Raimondu ir devusies uz vairākiem randiņiem. Vai izveidojies pāris?

Vieni no saskanīgākajiem šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībniekiem bija Alise un Raimonds. Jaunieši devās uz vairākiem randiņiem, bet pāris no viņiem neizveidojās. Alise pastāsta, ko vēlas redzēt savā vīrietī, kur parasti iepazīstas ar kungiem, kā arī, kam pievērš uzmanību pirmajos randiņos.

2021. gada 2. janvārī 10:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Alise neslēpj, ka šovu ”Nākamā pietura: Mīlestība” skatījusies no pirmā raidījuma. Viņai ļoti paticis šova koncepts, bet pati nebūtu spējusi saņemties un pieteikties, par to parūpējies kolēģis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sākumā Alise uztraukusies par to, kāds puisis viņai tiks piemeklēts, bet, satiekot Raimondu, viņa bijusi patīkami pārsteigta, jo viņš atbildis viņas vēlmēm.

””Klikšķis” gluži nebija mūsu starpā, bet man radās ļoti labs priekšstats par Raimondu, tāpēc izvēlējos turpināt vakaru. Mūs jau brauciena laikā vienoja interesantas sarunas, kuras vēlējos turpināt,” smaida Alise.

Iebraucot Rīgā, dalībnieku plāns arī nākamo dienu pavadīt kopā mainījās, bet drīz vien sekojušas kopīgi gatavotas vakariņas.

Alise nenoliedz, ka pāris reizes ir satikusi Raimondu, bet viņu starpā romantiskas attiecības tā arī neizveidojās.

”Pēc šova mans attiecību statuss nav mainījies, esmu brīva sieviete, taču neuzskatu, ka dzīves laime ir pakārtota tikai romantiskajām attiecībām, tā slēpjas arī citos dzīves sīkumos,” tā Alise.

Neizdošanos attiecību dibināšanā un noturēšanā Alise nesauc par neveiksmi, bet par iespēju saprast, ko viņa patiesi vēlas, turklāt nereti gaidītais nesakrīt ar realitāti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Es ticu mīlestībai un esmu redzējusi pasaku scenārijus dzīvē, tāpēc ticu, ka viss iespējams. Kāpēc ne man?” smaida Alise.

Ja daudzas dāmas skatās romantiskas filmas, laikā, kad viņām ir ”salauzta” sirds, tad Alise šāda veida kino mīl arī ikdienā. Spilvenā viņa raud reti, ja gadās ķibele mīlestībā, tad par to nedomā un pavada laiku draugu kompānijā.

Tā kā šova dalībnieces ikdiena ir piepildīta ar darbu, suni Ārčiju, draugiem un ģimeni, tad viņa priekšroku dod iepazīšanās iespējai caur ”Tinder”.

Parasti pirmajos randiņos jauniete vairāk pievērš uzmanību komunikācijai un otra cilvēka iepazīšanai. Satikt jaunus cilvēkus viņai vienmēr ir aizraujoši, tāpēc arī netiek pārdzīvots, ja neizdodas satikt ”īsto”.

”Mīlestības dēļ drosmīgākais mans solis varētu būt došanās uz citu valsti, lai satiktu puisi, kuru iepazinu tepat Latvijā,” atklāj Alise.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Alise vēlas satikt labsirdīgu puisi, kurš apveltīts ar humora izjūtu. Toties viņa nevēlas otrajā pusītē redzēt greizsirdību un egoismu.

”Puisim ir jāmīl dzīvnieki un ne tikai tāpēc, ka man ir suns. Man ir grūti saprast cilvēkus, kuriem nepatīk dzīvnieki,” prāto Alise.

Jauniete aizraujas ar pludmales volejbolu un sportiskajām aktivitātēm pie dabas. Viņai ir būtiski, lai arī otram cilvēkam tas viss liktos saistoši.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm