tv3.lv

Mīlas šova Danai žēl, ka daudzas dāmas dzīves laikā tā arī nav izjutušas orgasmu un sasniegušas baudas virsotnes

Šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām erotiskā satura veidotāju Danu. Sieviete velta laiku pašizaugsmei, sevis izzināšanai un nemetas attiecībās ar ”pirmo pretimnācēju”. Dana aizdomājas par sieviešu lielākajām problēmām, bailēm un uzsver, ka PSRS laika ietekmē vēl mūsdienās ir daudz daiļā dzimuma būtņu, kuras nav izjutušas orgasmu, kurām nav ne mazākās nojausmas, kā to sasniegt.

2021. gada 24. janvārī 13:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dana neslēpj, ka vēlas ap sevi radīt sieviešu komūnu, kurā dāmas varētu smelties iedvesmu, pilnveidoties, lai laimīgi dzīvotu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ja vēlme ir vienkārši būt attiecībās – tad katrs pretimnācējs būs ”īstais”.” Mīlas šova Dana atklāj, kādu partneri vēlas

”Pašapmierināšanos varu rādīt kad, kā un kam vēlos.” Mīlas šova Dana par erotiskā satura veidošanu

Dana uzsver, ka ikviena dāma pati ir atbildīga par savu laimi, ir jāapzinās, ka komforta zonā nebūs izaugsmes. Komforta zonā ir ērti, bet garlaicīgi. Šāda dzīve ir pašiznīcinoša.

Šova zvaigzne zina, ka lielu nozīmi sievietes laimē spēlē emocionāla atbrīvošanās no bijušajām attiecībām, pāridarījumiem un sāpēm.

”Jāmācās piedot sev un citiem. Jāsaprot, ka viss, kas ar mums notiek ir mācība, jo ātrāk mēs to sapratīsim un apgūsim, jo ātrāk varēsim just brīvību un laimi. Bieži dzirdu, ka cilvēki ”kāpj uz viena un tā paša grābekļa”, tas tāpēc, ka nav sapratuši, kas viņiem bija jāiemācās un dzīve šo mācību piedāvā atkal un atkal,” tā Dana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jo ātrāk dzīvosim ar mīlestību pret sevi, jo ātrāk iemācīsimies saprast un atlaist visas pagātnes sāpes un attiecības.

Dana apzinās, ka agrāk pati to neapzinoties, izmantojusi sievišķību kā “ieroci”. Erotiskā satura veidotāja zinājusi, ka viņā ir kaut kas, kas palīdz iegūt kāroto. Nu sieviete saprot, ka tā ir dievietes enerģija, kas atrodama ikvienā sievietē.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Neuzņemu nāves, baiļu un moku enerģiju no dzīvnieku līķiem.” Mīlas šova Dana par pievēršanos vegānismam

”Ar sievišķību nevēlos manipulēt kā ar “ieroci”. Neuzskatu, ka jāmanipulē, lai iegūtu kāroto. Kad apzināmies savu spēku, mēs spējam visu,” smaida Dana.

Šova dalībniece domā, ka vienas no lielākajām sieviešu bailēm ir bailes no vientulības, arī viņa kādreiz ļoti baidījusies, tik ļoti, ka iedzīvojusies depresijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Nevajag “lēkāt” no viena partnera pie nākamā, vajag vispirms iemācīties būt ar sevi. Ir jāsaprot, ka vissvarīgākās attiecības mums ir jāveido un jākopj pašiem ar sevi. Ja mēs nespēsim būt laimīgi ar sevi, tad neviens cits mums šo laimi nespēs sniegt,” pamācoši nosaka Dana.

Kad sāksim sevi cienīt, tad attīrīsim sevi no visa toksiskā – ieradumiem, partneriem, draugiem, darbiem un meliem pašai sev.

Sieviete apzinās, ka tikšana vaļā no bailēm nav viegls process, bet tas ir izdarāms. Jāieskatās “bailēm acīs” un jāpajautā no kurienes tās nāk? No kā tieši tev bail? Jāsāk dziedēt pagātnes traumas. Dana piemetina, ka ikvienai no mums tādas ir.

Erotiskā satura veidotāja ir novērojusi, ka latviešu sabiedrībā ļoti spēcīgi ir jūtama PSRS “pēcgarša”, ja runā par sievieti un seksualitāti.

Foto: INSTAGRAM

Padomi sievietēm! Mīlas šova Dana aicina ļauties un ”atmodināt” dievieti sevī

”Man skumji, ka tā, jo tik daudz sieviešu zaudē būtisku daļu no dzīves. Ir tik daudz sieviešu, kuras uz sevi kailu nespēj paskatīties, kur nu vēl pieskarties sev. Tik daudz sieviešu, kurām nekad dzīvē nav bijis orgasms, un viņām nav ne jausmas kā to sasniegt. Sekss un seksualitāte ir dabiskas lietas, nesaprotu, kāpēc kaunēties par to runāt,” stingri nosaka Dana.

Seksuālas rotaļas ar sevi un pieaugušo rotaļlietām Danai iemācījušas atraisīties. Viņai izdevies iepazīt un izprast savu ķermeni. Sieviete sapratusi, kā sasniegt baudu un nu apzinās, kas tieši viņai patīk seksā.

”Seksā ar vīrieti, sievieti vai abiem reizē – zinu, ko vēlos. Nebaidos to arī pateikt un parādīt. Partneriem tas patīk, jo, kurš gan nevēlas sagādāt baudu arī otram? Noteikti vēlos, un man šķiet seksīgi, ja mans partneris zina, ko vēlas un spēj man pateikt, kā viņu iepriecināt. Tikai tā mēs varam viens otru iepazīt,” aizdomājas Dana.

Erotiskā satura veidotāja uzsver, ka nav nekas slikts jautāt partnerim par to, kas viņam sagādā baudu, tas neliecina par neprasmi mīlas priekos, bet gan par interesi un vēlmi iepriecināto otru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seksu ar pāri, vai vairākiem cilvēkiem, Dana raksturo kā skaistu, kaislīgu baudas piedzīvojumu. Šādā gultas prieku modelī komunikācijas plūsma ir citādāka.

Mīlas šova Danu neuztrauc, ja kāds viņu ir redzējis kailu vai veicam seksuālas darbības

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Iemācījos, cik skaisti, no pāra viedokļa, ir uzticēties un atlaist visādas muļķīgas greizsirdības, ļauties fantāzijai, plūsmai. Cik skaisti ir redzēt kā tavs partneris saņem un sniedz baudu,” smaida Dana.

Esot kopā tikai ar sievieti, šova zvaigzni sagaida ļoti juteklisks piedzīvojums – skūpsti, pieskārieni, viss tik maigs. Tieši otra sieviete palīdzējusi Danai vēl vairāk saprast un mācīties par sevi, redzot, kas otrai patīk.

Seksā ar vīrieti erotiskā satura veidotāja novērojusi, ka  kungiem patīk dominēt, agrāk viņai tas patika, lika justies vēl sievišķīgākai, pielūgtai. Tas bija laikā, kad šis apstiprinājums un uzmanība bija nepieciešama. Tā ir Danas pagātnes pieredze, viņa nedzīvo pagātnē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Tagad es nezinu, kas man seksā ar partneri patīk, jo man tā vienkārši sen nav bijis. Es mainījos un mani vairs neinteresē nenozīmīgi vienas nakts sakari. Domāju, ka manās nākamajās attiecībās katra pieredze būs kā kaut kas pilnīgi jauns. Visu mācīsimies no jauna un kopā,” gaidpilni nosaka Dana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu