tv3.lv

Mīlas šova Gints skaidro, kāpēc neizveidojās attiecības ar sievišķīgo Leinu

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām romantisko Gintu, kurš devās uz randiņu ar sievišķīgo Leinu. Jauniešiem bija daudz kopīgu sarunu tēmu, Gints Leinu apbūra ar muzikālajiem skaņdarbiem, bet tomēr nekas neizdevās. Gints paskaidro, kāpēc nav sekojušas citas tikšanās, kā arī pastāsta par meitenēm, mīlestību un randiņiem.

2021. gada 25. februārī 15:00

Gints neslēpj, ka šovam pats nav pieteicies, viņu pieteikuši draugi. Saņemot zvanu no producentiem, puisis piekritis dalībai, jo vēlējies ko interesantu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc dalības mīlas šovā Leina un Gints ir tikušies vairākkārt un iepazīstinājuši viens otru ar savām ģimenēm

Pēc dalības raidījumā Gints ir priecīgs, viņš lieliski pavadījis laiku un emociju ziņā ieguvis to, ko gaidījis.

“Leinai teicu JĀ, jo mums bija ļoti daudz kas kopīgs. Bija interesanti komunicēt, mums nebija garlaicīgi. Leina, protams, arī ir simpātiska. Mēs vairs īsti nekomunicējam un neesam tikušies. Bija tikai tie divi randiņi pēc filmēšanas,” skaidro Gints.

Šova dalībniekam daudzi ir teikuši, ka žēl, ka viņa un Leinas attiecībām nav turpinājuma, bet tas bijis viņu abu lēmums, kas pieņemts, jo parādījušās problēmas ar komunikāciju un nav “uzplaukusi” mīlestība.

Nu šova dalībnieki, kuri kopā nosvinējuši gan Leinas dzimšanas dienu, gan devušies pastaigā pa Ogres Zilajiem kalniem, sazinās tikai, lai pārspriestu šova notikumus.

Parasti ar meitenēm jaunais vīrietis iepazīstas caur draugiem, paziņām un pasākumos. Iepazīšanās aplikācijas lielu veiksmi nav sniegušas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gints apzinās, ka dažādās aplikācijās bieži vien tiek meklēti vienas nakts sakari. Par to šova dalībnieks saka, ja gadās viens nakts sakari, tad gadās, bet viņš nekad neiet tikties ar meiteni, cerot uz vienas nakts sakaru – ir jāseko turpinājumam.

“Esmu brīvs jau nepilnu gadu. Neteiktu, ka man nav veicies attiecību izveidē. Biju attiecībās divus gadus, viss pajuka un aizgājām katrus savu ceļu. Nav tā, ka izmisīgi meklēju sievieti, protams, gribētos kādu sev līdzās, kad satikšu savu īsto, tad to uzreiz zināšu,” smaida Gints.

Gints parasti pārsteidz dāmas, iemācoties uz klavierēm nospēlēt viņu mīļākās dziesmas vai aizvedot dāmas kādā interesantā braucienā ar automašīnu. Jaunais vīrietis ir drošs – nav tāda ideālā randiņa, viss atkarīgs no sajūtām.

Šova dalībnieks priekšroku dod inteliģentām meitenēm, kuras interesējas par pasaulē notiekošo, ar kurām ir kopīgas intereses, kurām patīk atrasties pie dabas un kuras ar mūziku ir uz TU.

Gints nevēlētos, lai viņa meitene smēķē, toties izskatam nav lielas nozīmes, tas nav galvenais, ko Gints vērtē.

“Mīlestība ir kaut kas ļoti riskants, jo tu pēc būtības atdod sevi visu otram cilvēkam, un ceri, ka viņš to neizmantos ļaunprātīgi un dos pretī to pašu. Man mīlēt nozīmē, rūpēties par otru personu un augt kopā ar šo personu, likt viens otram būt labākam un būt līdzās, neskatoties ne uz ko,” tā Gints.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībnieks domā, ka jebkurā vecumā var atrast savu dzīves partneri, vienkārši katram ir savs laiks, kas daudzējādā ziņā ir atkarīgs no brieduma un gatavības iesaistīties attiecībās.

Lielāko daļu laika Gints velta darbam, ja gadās brīvs mirklis viņam patīk skatīties seriālus, filmas, doties ārā, satikt cilvēkus, rīkot pasākumus un spēlēt galda spēles.

Vēlies iepazīties ar Gintu? Spied ŠEIT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm