tv3.lv

Mīlas šova Mareks nesaprot, kāpēc viņam nav bērnu un mīļotās sievietes. Vīrietis aizdomājas par lāstu

Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” dalībnieks Mareks lielu dzīves daļu ir pavadījis, apceļojot pasauli un mācoties jaunas lietas. Vīrietis nesaprot, kāpēc viņam neveicas mīlestībā un pat aizdomājas, vai nav nolādēts. Tieši īstās sievietes satikšana liku ceļotājam apstāties, nostabilizēties un veidot ģimeni.

2021. gada 1. janvārī 14:30

Saruna ar portālu Skaties.lv Mareks stāsta, ka uz “Nākamo pieturu: Mīlestību” gājis kā uz šovu. Viņš savā dzīvē ir pārkāpis jebkuras iespējamās komforta zonas, kļuvis ekstraverts un komunikabls, kaut gan iekšējā būtībā ir intraverts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šovu vīrietis nesauc par uzdrīkstēšanos, bet gan par jaunu emociju gūšanas veidu.

Mīlas šova Gunita: Man būtiska ir ģimene, mājas sajūta, bet Mareks vēl ir ”pa gaisu”

“Man ļoti svarīga ir sievietes seja. Ieskatoties acīs, es saprotu – būs, vai nebūs. Tā seja man būs jāredz katru rītu – pamostoties un katru vakaru – pirms aizmigšanas. Vēlējos ”sprādzienu” krūtīs, Gunitas gadījumā tā nebija,” tā Mareks.

Tas, ka kāds cits izvēlas randiņa partneri, pēc Mareka domām – ir kā loterija. Ja viņš dienā satiktu 1000 sievietes, tad spētu izvēlēties vienu ar kuru nodzīvot laimīgu mūžu, bet varbūtība, ka īstā būs tā, kuru noliks priekšā trešā persona līdzinās nullei.

“Tas “JĀ” nebija tāds, ko saka pie altāra. Tā bija vien parakstīšanās uz “diskotēkas turpinājumu”, kā piekrišana uz “vēl vienu deju”. Desmit gadus dzīvoju ārzemēs, draugi ir “izsējušies”, tāpēc man nav nekas pret draudzīgu saziņu,” smaida Mareks.

Mareks joprojām sevi sauc par brīvu vīrieti un ar nopūtu saka, ka neviens, kurš viņu pazīst – nespēj rast racionālu izskaidrojumu, kāpēc viņš nav laimīgi precējies un neaudzina bērnu bariņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Daudzas reizes, nācies aizkļūt pat līdz aizdomām, ka kāds lāstu uzlicis. Liekas, ka sievietes met man līkumu, kaut tik daudz teikts, ka būšu ideāls tēvs, vīrs un, ka jebkura sieviete var tikai sapņot par tādu vīrieti. Es par to esmu tikai iesmējies, jo nekas nenotiek,” aizdomājas Mareks.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Aprīlī būs jau četri gadi, kopš vīrietim nav nopietnu attiecību. Prātojot par bijušajām attiecībām, Mareks apzinās, ka nekas globāls nav noticis, kas pieliktu loģisku punktu romantiskajām savienībām. Vīrietis baidās, ka mīlestība, gluži kā svece, ir attiecīga garuma un tad beidzas.

Šova dalībnieka dzīvē ir bijušas vien trīs brīnišķīgas sievietes, kuras tikpat brīnišķīgi izzudušas. Bez šīm dāmām praktiski nav bijuši citi mēģinājumi izveidot ko paliekošu.

“Pieļauju, ka neesmu ļoti uzstājīgs. Sievietes grib, lai viņas iekaro, bet, ja nesagaida, tad atdodas tam, kas visu laiku maisās pa priekšu un nerimstas. Kas vispār ir iekarošana? Tā ir tīrākā “makaronu karināšana”, melošana, zvaigžņu ”likšana” pie kājām. Nav vairs viduslaiki un attiecības jau sen nav vienvirziena kustība, kad viņš dara vai visu, bet viņa, tik izvēlas, no vairākiem kandidātiem, kurš vairāk “makaronu būs sakarinājis”. No manas puses tā nekad nebūs,” tā Mareks.

Vīrietis paziņo, ka viņam mēdz “piešūt”, ka viņš meklē perfektu modeli. Jā, viņa pirmā sieviete bijusi modele, bet pārējās divas, it nemaz neatbilda šiem standartiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēl runā, ka attiecības izveidot traucē “mētāšanās” pa pasauli. Šova dalībnieks uzsver, ka viņš nevar samierināties ar vienatni, tieši tāpēc visu laiku dodas prom.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Vienmēr esmu teicis, ka manas mājas būs tur, kur būs mana sieviete un ģimene, kuru mēs kopā radīsim. Un vienalga, kur tā būs, jo kopā ir iespējams viss, arī mana apstāšanās, kuru tik ļoti esmu gaidījis,” cerīgi nosaka Mareks.

Vīrietis atceras, ka ir teicis, ja patiesi apzināsies, ka viņam dzīvē lemts palikt vienam, tad viņš aizceļos uz Tibetu, saplēsīs pasi, izmetīs mobilo telefonu un atlikušo mūžu pavadīs klosterī, starp mūkiem, lūgšanām un meditācijām. Pagaidām viņš nenoguris tic un cer uz ģimeni.

“Ticu mīlestībai, ticu, ka tā ir visa pamatā. Tas arī mierina. Bez mīlestības nekam vairs nebūtu nozīmes, ne evolūcijai, ne rītdienai. Kas attiecas uz attiecībām, tās ir neatlaidīgs darbs visa mūža garumā. Bet darbs tas ir ļoti patīkams un nes vēl patīkamākus augļus, ko mēdz dēvēt arī par laimi,” filozofē Mareks.

Šova dalībnieks aizdomājas par emocionālo inteliģenci, kuru domā, ka būtu jāpasniedz skolās. Mareks uzskata, ja cilvēks nespēj identificēt savas sajūtas, dvēseles stāvokļus, nespēj to visu kontrolēt un vērst vēlamajā virzienā, tad viņam būtu jāaizliedz veidot jebkādas attiecības, jo viņš ir attiecībām nederīgs eksemplārs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Mareks nevēlas nosaukt savas ideālās sievietes īpašības, lai to izdarītu, viņam ir jāsatiek mīļotā un tad viņa jāraksturo.

Tāpēc šova dalībnieks nosauc to, ko pavisam noteikti nevēlas redzēt sievietē – pīpēšanu. Dāmai nevajadzētu pīpēt ne cigaretes, ne tās imitējošus agregātus.

“Gribu, lai sieviete izskatās tā, lai bez stresa, varam jebkuras dienas vakarā iziet cilvēkos, prožektoru gaismās un uz “sarkanā” paklāja. Sieviete tomēr ir katra vīrieša vizītkarte, ar visām no tā izrietošajām sekām. Un tajā pat laikā, lai viņa nebaidās arī no “spartiskiem” apstākļiem – ir gatava uzvilkt gumijas zābakus un aizbraukt kopā ar mani, padzīvot Sibīrijas mežos, gaiņājot odus un lāčus,” smejas Mareks.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm