tv3.lv

Mīlas šova Mareks pametis dzimteni un plāno vairākus mēnešus dzīvot Ēģiptē

Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” dalībnieks Mareks sapņo par mīļotās atrašanu un ģimenes izveidi. Kamēr jaunais vīrietis nav attiecībās, bēgot no vientulības, viņu aizrāvusi ceļošana, tomēr viņš nezaudē cerību, ka atradīsies dāma, kurai līdzās viņš jutīsies kā mājās. 2020. gada izskaņā Mareks devās uz Ēģipti, kur domā uzturēties vairākus mēnešus.

2021. gada 14. janvārī 15:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Mareks stāsta, ka aizbraucis no Latvijas, jo daudz labprātāk dzīvo mūžīgā vasarā pie jūras, nekā aukstā un drēgnā vietā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas šova Mareks nesaprot, kāpēc viņam nav bērnu un mīļotās sievietes. Vīrietis aizdomājas par lāstu

Mīlas šova Gunita: Man būtiska ir ģimene, mājas sajūta, bet Mareks vēl ir ”pa gaisu”

Mareks priecājas, ka dzimtenē iestājusies ziema, pagājušajā gadā viņš dzīvojis Norvēģijā, kur novērojamas polārās naktis un divus metrus biezs sniegs.

“10.00 sāka parādīties rītausma, bet jau 13.00 iestājās melna nakts. Pilsētās ielu apgaismojumus neizslēdza mēnešiem ilgi. Man ar to pietika, nu labprātāk baudu siltumu,” smejas Mareks.

Šova dalībnieks izlēma par labu Hurgadai, jo, izpētot dažādas valstis, redzēja, ka Ēģiptē ir ļoti mazi Covid-19 ierobežojumi. Viņam kā “brīvajam putnam” ir grūti ļauties aizliegumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ko es šeit daru? Dzīvoju nost! Vēlu ceļos, gausi pabrokastoju, izpētu ziņas, dodos ielās. Gribēju izmēģināt tik pierasto atpūtu pie jūras, saprast, ko nozīmē zvilnēt saulē un ķert iedegumu. Nespēju nosēdēt uz vietas, meklēju dažādas aktivitātes,” tā Mareks.

Mareks ar kvadriciklu vai bagiju brauc tuksnesī pie beduīniem, ir izmēģināts arī ātrums uz ūdens – parasailings.

Sarkanā jūra ir ļoti bagāta ar dzīvību zem ūdens, tas sajūsmina latvieti, kurš jau meklē darbu daivinga instruktora vai motorjahtu kapteiņa ampluā.

Mareks Ēģiptē plānoja uzturēties līdz aprīlim, nu domā vadīties pēc situācijas pasaulē un Latvijā. Ja dzimtenē dažādi ierobežojumi saglabāsies, tad viņš apsvērs iespēju par palikšanu Ēģiptē vai došanos uz kādu citu valsti.

“Šeit ir ļoti daudz tūristu, kuri sabraukuši, lai pārlaistu grūtos laikus. Tikai retie staigā maskās. Par masku nevalkāšanu sods ir 2,5 eiro. Maskas novērojamas sabiedriskajā transportā un valsts iestādēs, tas arī viss,” atklāj Mareks.

Jaunais vīrietis sevi sauc par visurgājēju, tāpēc Hurgadā iedzīvojies jau pirmajās dienās. Viņu neuztrauc laika zonas, dzīvesvietas maiņas – saldi gulēt viņš var vienmēr un visur.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī pilsēta jau izstaigāta un apgūta, tā ka apmaldīties nav iespējams. Neierasti šova dalībniekam ir tas, ka saule neriet jūrā, bet gluži pretējā pusē – tuksnesī.

“Draugs šeit ir absolūti katrs. Jāsaprot ir viens, ko man teica cilvēks, kurš te dzīvo jau daudzus gadus – ticēt nevar nevienam, pat ne ārzemniekam. Absolūti visiem interesē tikai un vienīgi nauda, lai arī ko viņi “nedziedātu”. Jā, šī ir tā skarbā puse un realitāte. Pie visa var pierast, mani “neapčakarēt”,” smejas Mareks.

Ceļojumā Marekam visvairāk pietrūkst kāds kompanjons, otrā pusīte, ar kuru kopā visu baudīt jau ekstāzes līmenī, kā nekā dalīts prieks ir dubults prieks.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm