tv3.lv

Mīlas šova Rēzija atklāj savu stāsta pusi par trīs nedēļas ilgajām attiecībām ar Artūru

Šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” šoka stāvokli piedzīvoja Artūrs un Rēzija, kuri jau pirms randiņa bija tikušies un veidojuši attiecības. Rēzija atklāj savu attiecību stāsta pusi, kā arī paziņo, ko vēlas no vīrieša. Vai dzejniece ir gatava nopietnām attiecībām?

2021. gada 3. janvārī 11:51

Sarunā ar portālu Skaties.lv Rēzija stāsta, ka piedalīšanās šovā bijis izaicinājums, kurā viņa saskatījusi lielisku iespēju. Rēzija uzskata, ka viņai tika piemeklēts nepiemērots partneris – puisis Artūrs, kuru viņa jau pazinusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bijušie mīlnieki Artūrs un Rēzija mīlas šovā ”noskaidro attiecības”

”Drosmīgi bija piedalīties, bet vēl drosmīgāk – satikt bijušo meiteni.” Mīlas šova Artūrs par piedzīvoto

”Izvērtās diezgan neērta situācija, kuru neviens no mums nebija gaidījis. Uzskatu, ka esmu pietiekami jauna, man priekšā ir visa dzīve, tāpēc par attiecībām nav ko uztraukties. Attiecības nav dzīves pamats, ap ko viss griežas. Tā ir iespēja mācīties, iespēja saprast, kas sevī ir jāmaina. Tas ir ceļš, kas pilnveido cilvēku kā personību,” aizdomājas Rēzija.

Par savām un Artūra attiecībām jauniete saka, ka par neizdošanos nevaino ne sevi, ne puisi. Šova dalībniece domā, ka tikai mēs paši esam atbildīgi par to, kas notiek ar mums, kā attīstās attiecības ar mīļajiem cilvēkiem.

”Es tikos ar Artūru, bet sarakstījos ar bijušo draugu. Neskatoties uz to, Artūrs zināja, ka mēs sarakstāmies. Artūrs runā par uzticību, bet paņemt otra telefonu un lasīt sarakstes, tā skaitās uzticība? Ar bijušo draugu komunicēju joprojām, ikdienā regulāri sarakstāmies, sazvanāmies un esam arī tikušies. Esmu ieguvusi sev lielisku draugu, kurš manā dzīvē iederas kā vienkāršs draugs, nevis mīļotais cilvēks,” tā Rēzija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībniece ir gatava jaunām attiecībām un viņai ir būtiski, lai otra pusīte pieņem viņas draudzību ar bijušo un netaisa scēnas. Viņa ir viens no tiem cilvēkiem, kurš var apgalvot, ka starp vīrieti un sievieti var pastāvēt draudzība.

”Ar Artūru sarakstījāmies vienu nedēļu un tikāmies divas nedēļas, kopumā trīs, tāpēc īsti neuzskatu tās par attiecībām. Tas nebija nekas nopietns. Šajā laikā saskatīju to, ka mums “nav pa ceļam”, esam pietiekami atšķirīgi cilvēki. Domāju, ka nekas vairāk par parastu draudzību starp mums nevar sanākt un arī nesanāktu pat, ja būtu turpinājuši satikties,” tikšanos ar Artūru analizē Rēzija.

Jaunā sieviete vēl puisim veiksmi turpmākajā dzīvē. Jauniete saka šova partnerim – paldies, jo pateicoties viņam, kļuvusi daudz pārliecinātāka par sevi. Kopā viņi piedzīvojuši lieliskus momentus, veidojuši atmiņas, ko atcerēsies visu dzīvi.

Pēc šova Rēzija un Artūrs nav sazinājušies. Jaunā sieviete tic, ka starp bijušajiem partneriem var pastāvēt draudzība, bet ne vienmēr tas izdodas. Ja viņai būtu bijusi iespēja, viņa to būtu izmantojusi, bet reizēm nākas atkāpties un atlaist otru, lai arī cik sāpīgi tas nebūtu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Pēc šova esmu bijusi uz vairākiem randiņiem. Par uzmanības trūkumu noteikti nevaru sūdzēties. Protams, ir patīkami, ja vīrietis sievieti ”nēsā uz rokām”, izrāda simpātijas, dāvina ziedus, taču es vēlos nopietnas attiecības. Esmu brīva divus mēnešus, tiecos pretī visam, ko dzīve piedāvā,” Rēzija par savu attiecību statusu.

Šova dalībniece nenoliedz, ka viņas dzīvē jau kādu laiku ir parādījies īpašs cilvēks, bet viņa nevēlas steigties laikam pa priekšu.

”Kamēr esi jauns, vari satikties ar vienu, ar otru, bet cik ilgi tā var turpināt? Ar laiku vēlos izveidot nopietnas attiecības. Protams, nekad neko nevar zināt. Cilvēki mainās, ja kādā dzīves posmā ir piemērots viens, laikam ejot, var izvēlēties citu partneri. Ilgākās attiecības, kas man ir bijušas ilga 3 gadus. Tās izjuka dažādu iemeslu dēļ, taču galvenais bija liela vecuma starpība – 11 gadi. Noteikti neesmu zaudējusi ticību mīlestībai. Tā ir nezūdoša vērtība,” cerīgi smaida Rēzija.

Jaunā sieviete uzskata, ka dzīvojam, lai taptu mīlošāki un gaišāki. Viņa tic mīlestībai, bet uzskata, ka tā novērojama tikai attiecību sākuma posmā, bet pēc tam mazinās, vai zūd pavisam, pārejot jaunā posmā un piešķirot attiecībām pavisam citu jēgu.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Rēzija aicina neaizmirst, ka nevienas attiecības nav ”rožu dārzs” un problēmas attiecībās praktiski ir vienmēr, taču redzot un galvenais jau jūtot īstu mīlestību un siltumu no otras puses, ir vēlme būt kopā un attiecības saglabāt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībniecei nav konkrētas vietas, kur viņa mīl iepazīties ar vīriešiem. Reizēm pietiek ar vienu skatienu vai smaidu, lai sāktos kopīgs piedzīvojums. Galvenais ir ļauties mirklim.

Jaunā dāma brīvo laiku izvēlas pavadīt galvenokārt mājās. Viņai patīk fotografēt un rakstīt dzeju. Rēzijai ir vajadzīgas garas pastaigas, lai izvēdinātu galvu un atbrīvotu prātu no liekām domām.

Savā otrajā pusītē viņa vēlas redzēt labu humora izjūtu, prasmi sasmīdināt un atbalstīt grūtā brīdī. Svarīgi, lai būtu par ko runāt, varētu kopā pavadīt brīvo laiku, tikties ar draugiem.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Noteikti nevēlos, lai vīrietis atcerētos negatīvus notikumus, kuri bijuši pagātnē un to pieminētu katrā strīdā. Tas ir jāaizmirst. Dzīvē ir daudz svarīgākas lietas, uz kurām ir vērts koncentrēties. Mani piesaista, ja vīrietim ir bārdiņa. Tas ir vīrišķības simbols,” smaida Rēzija.

Šova dalībniece neslēpj, ka nav romantiskas dabas, tas viss ir skaisti parādīts filmās un aprakstīts grāmatās, taču ir jādzīvo realitātē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņai patīk pārsteigumi, patīk iepriecināt otru pusīti, ar ko negaidītu un foršu, bet tikai tad, ja tas notiek dabiski, ne samāksloti.

Kā piemēru Rēzija nosauc vakara stundu un īpašas atmosfēras radīšanu – ieslēdzot mierīgu mūziku, iededzinot aromātisku sveci un pagatavojot garšīgas vakariņas, ļaujoties mirklim.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm